16 Ekim 2020 / Cuma Sigortaladım Editörü

Araç Kasko Yenileme İşlemini Shiftdelete.net Videomuzla Keşfedin

Pandemi sürecinde birçok kişinin yaşam tarzı büyük ölçüde değişime uğrarken, internet üzerinden aldığımız hizmetlerin önemini de daha iyi anlamış olduk. Yaşanan bu büyük çaplı değişimler paralelinde, internet üzerinden hali hazırda sunulan hizmetlerin yanı sıra birçok kişinin daha önce internet üzerinden gerçekleştirebileceğini bile tahmin etmediği hizmetler bilinirlik kazandı. Bunlardan birisi ise kullanım oranı büyük ölçüde artan araç kasko yenileme işlemi oldu.

sigortaladım.com üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlemlerden birisi olan araç kasko sigortası satın alma veya yenileme, oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. sigortaladım.com mobil veya masaüstü tarayıcı araçları üzerinden gerçekleştirilebilen araç kasko satın alma veya yenileme işlemi için araç ruhsat sahibinin kimlik ve ruhsat bilgilerini girerek yapabileceği bu işlemde; en uygun teklifleri görebilme, teminat detaylarını karşılaştırma ve internet sitesi üzerinden kolayca satın alabilmek mümkün oluyor.

Tüm Ayrıntıları Shiftdelete.net Videomuzda Keşfedin

YouTube üzerinden teknoloji ve dijital platformlar ile ilgili uzun yıllar kaliteli içerik yayınları yapan Shiftdelete.net, sigortaladım.com’un Türkiye’de sunduğu araç kasko satın alma veya yenileme işlemini tanıttığı videosunu yayınladı. sigortaladım.com ara yüzünde gerçekleştirebileceğiniz araç kasko satın alma veya yenileme işleminin nasıl yapılabileceği ve hangi bilgilerin gerektiği ile ilgili çeşitli ayrıntıların ele alındığı videoyu izleyerek siz de merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI