Allianz Sigorta A.Ş.
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Yeni nesil sigortacılık alanında başarılı çalışmalar sürdüren Allianz, seçkin hizmet anlayışı ile müşterilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Sosyal marka olma vizyonu ile hareket ederek her geçen gün farklı alanlara adım atıyor. Sunduğu ürün grupları ile iş yerinden sağlığa, konuttan araca kadar pek çok alana hitap etmeyi başarıyor.

Allianz Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Araca bağlı olan poliçe seçenekleri arasında trafik ve kasko ön plana çıkıyor. Zorunlu trafik, motorlu olan aracın kullanımı esnasında karşı tarafa verebileceğiniz zararları karşılıyor. Poliçe içerisinde maddi zarar, sağlık giderleri, ölüm ve sürekli sakatlık gibi teminat seçeneklerine yer veriliyor. Ayrıca isteyen kişiler, poliçe çerçevesine "Süper Trafik" ismindeki ek hizmet seçenekleri de ekletebiliyor. Kamyonet ve otomobil türündeki araçlar için hazırlanmış olan poliçe; ferdi kaza, mali sorumluluk ve yardım hizmeti imkanlarını içeriyor.

Kendi aracınızın başına gelebilecek olası zarar durumlarına karşı da kasko sigorta hizmetleri düzenleniyor. Özellikle farklı teminat seçenekleri ile zenginleştirilmiş olan "Tüm Oto Genişletilmiş Kasko", aracınızı güvence altına alarak yolculuk esnasında güvenli sürüş keyfi sunuyor. Hırsızlık, çarpma, anahtar kaybı, ferdi kaza ve sel baskını gibi riskler, yapılan sözleşmenin teminat kapsamını oluşturuyor. Üstelik poliçenizi tercihinize bağlı olarak manevi tazminat, tedavi masrafları ve deprem türündeki ek teminat seçenekleriyle genişletebilirsiniz. Dilerseniz altın ve gümüş korumalı paketler arasından seçim yaparak daha farklı risk durumlarına karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Allianz Sigorta Oto Dışı Sigorta Ürünleri

Adil ve güvenilir çalışma prensibiyle hareket eden Allianz, ferdi kaza sigorta hizmetiyle idareniz dışında gelişebilecek zararları gidermeyi amaçlıyor. Sürekli sakatlık, vefat ve tedavi masrafları türündeki risklere karşı teminat gösteriliyor. Oluşabilmesi muhtemel kaza ve hastalık durumlarına karşı başvurulan sağlık sigortası, mali kaygı yaşamadan en rahat şekilde tedavi olabilmenizi kolaylaştırıyor. "Modüler Sağlık", "Nazar Boncuğu", "Vitamin 2E", "Tamamlayıcı Sağlık", "Moral Destek", aileniz ve kendiniz için tercih edebileceğiniz sağlık sigortası seçenekleri arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı ve geniş teminatlı şekilde sunulan konut sigortası hizmetleri ise ev sahipleri veya kiracılar tarafından tercih ediliyor. Ev grubu çatısı altındaki sigorta seçenekleriyle aynı zamanda evinizin içerisindeki eşyalarınız da güvence altına alınıyor.

Allianz'ın trafik sigortası, kasko, konut, ferdi kaza ve sağlık sigortası gibi ihtiyacınız olan ürünlerine Sigortaladım.com üzerinden teklif alıp veya başvurabilir, detaylı bilgiye erişebilmek için 444 9 832 numaralı müşteri ilişkileri merkezimizi arayabilirsiniz.