Hakkımızda

Hakkımızda

Bir TDB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. markası olan sigortaladım.com, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta ürünlerine ulaşmanızı sağlayan online bir sigorta platformudur. Bu platform, farklı sigorta şirketlerinden alınan teklifleri karşılaştırarak, müşterilerimizin zamandan tasarruf edip, kendilerine en uygun poliçeyi kolayca satın almalarını sağlamaktadır.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri, alternatif dağıtım kanalları ile karşılaştırmalı olarak müşterilerine ulaştırmayı amaçlayan TDB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. TDB Sigorta ve Reasürans Brokerliği; yenilikçi ve işbirlikçi vizyonu, güçlü ortaklık yapısı ve teknolojik altyapısıyla sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.

TDB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. bir konsorsiyum ortaklığı olup, ortaklarından biri sanayi ve ulaştırma alanında teknik denetim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD Grubu, Türkiye’nin en büyük gruplarından olan Doğuş Grubu ve Londra merkezli bir sermaye kuruluşu olan Bridgepoint’tir.

TÜV SÜD Grubu

TÜV SÜD test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri konusunda uzmanlaşmış önde gelen kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik çözümleri sağlayıcısıdır. 150 yıllık bir geçmişe sahip TÜV SÜD, kuruluş amacı olan insanları, yapıları ve çevreyi teknolojiden kaynaklanan risklerden koruma prensibine bağlı kalmıştır. Münih – Almanya merkezli olan kuruluş dünya çapında 800'den fazla noktada faaliyet gösteriyor. 22.600'den fazla disiplinlerarası uzmandan oluşan ekibiyle TÜV SÜD, 2015 yılında 2,2 milyar Euro gelir elde etti. Şirket hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Doğuş Grubu

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Grup; otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir. Doğuş Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Doğuş Grubu, 28 ülke ve 300’den fazla şirketinde 35 binin üzerinde çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Şirket hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bridgepoint

İstanbul, Londra, Frankfurt, Paris, Milan, Madrid, Varşova ve Helsinki'de de ofisleri bulunan Londra merkezli bir özel sermaye fonudur. 25 yıllık geçmişi boyunca Bridgepoint çeşitli sektörlerde büyüme potansiyeline sahip şirketlere 16.8 milyar Avro değerinde sermaye yatırımı yapmış ve bugün de 4 milyar Avro değerindeki BEV adlı 5. fonunu yönetmektedir. Şirket hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

TDB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. için lütfen tıklayınız.