Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz

Yasal Uyarı

www.sigortaladım.com’da (“web sitesi”) yer alan ve üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmış olmakla birlikte, işbu içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu garanti edilmez. Bu nedenle misafirlerimizin sitemizden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu şekilde vermeleri önerilir. Misafirlerimizin bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak karar almaları halinde sorumluluk tamamıyla kendilerine aittir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.’yi bağlamamaktadır. Ayrıca SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.’nin çalışanları da web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web site üzerinde yer alan her türlü veri, ses ve görsel içerikli materyale ilişkin her türlü tescil, lisans telif hakkı ve diğer mülkiyet hakları SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.’ye aittir.

Misafir, bu alana ve/veya web sitesinin herhangi bir sayfasına giriş yapmakla birlikte, ticaret unvanı, işletme adı, logo, marka dahil SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.’ye ait fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini, web site’de yer alan veri, ses, görsel içerikli materyalleri ticari ve/veya başka bir amaç için kullanmayacağını, değiştirmeyeceğini, çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, depolamayacağını ve/veya başka bir lisana çevirmeyeceğini, web site’yi hukuka aykırı amaçlarla ve/veya haksız kazanç sağlamak için kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Misafirlerin bu alana ve/veya web sitesinin herhangi bir sayfasına giriş yapmaları veya ziyaret etmeleri veya herhangi bir şekilde erişmeleri yukarıda yer alan koşullarla bağlı olmayı kabul ve taahhüt etmeleri anlamına gelir. Yukarıdaki koşulları kabul etmiyorsanız, bu web sitesine erişmeyiniz.
Bkz: Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Taahhüdü

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam