MAPFRE Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

İspanya'nın en büyük sigorta şirketi olan MAPFRE, 1933 yılında tarım sigortası ile başladığı şirket yolculuğuna bugün dünyanın birçok ülkesinde trafik sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası gibi sigorta türlerinin yanı sıra seyahat, iş yeri ve benzeri alanlarda da sigorta hizmeti sunarak devam ediyor. O günden bugüne dek sigorta sektörünün birçok alanda öncüsü olan MAPFRE, yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye Sigortacılık Sektörüne ve Türk ekonomisine büyük oranda katkı sağlıyor.

Neden Mapfre Sigortayı Tercih Etmeliyim?

Kurumsal ve ticari ilkeler ile önemli prensipler üzerine kurulmuş olan MAPFRE Sigorta, başarıyı var edip koruyan gücün bu ilke ve prensipler olduğuna inanıyor. Kurumsal ilkeler içerisinde başta "bağımsızlık" ilkesi ile markayı her türlü birey, şirket ve güç odağından bağımsız olarak ele alırken, "sosyal sorumluluk bilinci" ilkesi ile toplumun gelişmesi adına üzerine düşen tüm rolleri layıkıyla yerine getiriyor. "Etik davranışlar", "hümanizm" ve "girişimsel büyüme" ilkeleri ile sigortacılık sektöründe edindiği değerli yeri son derece büyük bir özenle koruyan MAPFRE, "insan" temeline dayandırdığı gelişimsel süreci, karşılıklı saygı, tolerans, nezaket ve dayanışma gibi önemli değerler ile hızlandırıyor. Kurumsal ilkelere ek olarak ticari ilkeler ile de gelişim sürecini profesyonel bir biçimde desteklemeyi hedefleyen MAPFRE Grubu, çok ulusluluk, uzmanlık ve sinerjilerden tam istifade gibi hedefler ile profesyonelliğini katlayarak artırıyor.

Mapfre Sigorta Ürünleri

Trafik, sağlık, konut, ferdi kaza ve benzeri sigortalara ek olarak Türkiye'ye özel DASK hizmeti de bulunan MAPFRE Sigorta, zorunlu deprem sigortasının yanı sıra isteğe bağlı deprem sigortası da yaparak çok ulusluluk ilkesine uygun, profesyonel adımlar atmayı sürdürüyor. Tüm dünyada olduğu gibi üstün hizmet kalitesini Türkiye'de de sürdüren MAPFRE, en güvenilir sigorta şirketleri arasında yer almaya devam ediyor. Otomobil, sağlık ve konut sigortası ürünlerine, kendi içerisinde çeşitlilik katan sigorta şirketi, beklenen ihtiyacı tam olarak karşılamaya yönelik adımlar atıyor. Örneğin sağlık sigortası ürününü Fark Yok Sigortası, Acil Vakalar Sigortası, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası gibi çeşitli başlıklara ayırırken, Kasko, Zorunlu Trafik, Trafix ve Yeşil Kart Sigortası ürünleri ile otomobil sigortalarında gerekli çeşitliliği sağlıyor.

Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun olan sigorta ürününü kolaylıkla tercih edebilmek için Sigortaladım.com üzerinden teklif alabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak ayrıntı bilgi alabilirsiniz.