Aksigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

1960 yılından beri çözüm odaklı faaliyetlerde bulunan Ak Sigorta, toplumsal sigortacılık bilincini farklı kollardan geliştirmeye çalışıyor. 2000'i aşkın bağımsız acentesi, 69 broker'ı, 16 bölge müdürlüğü, 3600 anlaşma kurumu ve 990 Akbank şubesi ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmetlerini ulaştırıyor. Yalın ve erişebilir hizmetler sunan firmanın ürün yelpazesinde sağlıktan kaskoya, sorumluluk sigortalarından iş yeri paketlerine kadar geniş bir çeşitlilik ön plana çıkıyor. Kurumsal ve bireysel müşteri portföyü için sağladığı seçkin ürün grupları sayesinde geleceğe daha güvenli bakmanıza yardımcı oluyor. Sigortacılığı kolay ve yalın hale getirmeyi vizyon edinen kurumsal şirketin araç çatısı altında farklı ürün grupları ön plana çıkıyor. Zorunlu trafik sigortası, araca bağlı sunulan poliçe seçeneklerinin başında geliyor. Karayolları Trafik Kanununa bağlı olan sigorta ile kaza esnasında karşı tarafa verebileceğiniz zararlar teminat altına alıyor.

Aksigorta Sigorta Ürünleri

Araç işletenin 3. şahıslara verebileceği maddi zararlar, poliçede yazan limitler düzeyinde karşılanıyor. Yaşanan kaza neticesinde araç, ölüm, sürekli sakatlık ve sağlık giderleri gibi farklı teminatlar sağlanıyor. Hazırlanan poliçe sözleşmesinin teminat bedelleri de aracın otomobil, motosiklet, otobüs ve minibüs olmak üzere, türüne göre değişiklik gösteriyor. Trafik sigortasının tamamlayıcısı olarak nitelendirilen kasko ise muhtemel kaza olayları karşısında sizi, aracınızı ve araç içerisinde yer alan eşyalarınızı koruma altına alıyor. Hazırlanan poliçe; yanlış yakıt dolumu, anahtar çalınması, sel veya araç yanması gibi daha pek çok risk durumunu kapsıyor. Ak Sigorta çerçevesinde muafiyetli, ticari ve pratik olmak üzere 3 farklı kasko yöntemi gerçekleştiriliyor.

"Muafiyetli Oto Kaskom" ürün seçeneği, 500 bin TL'ye kadar olan tüm araç türlerini baz alıyor. Üstelik seçeceğiniz muafiyet oranına göre kaskonuzu indirimli şekilde yaptırabiliyorsunuz. %20 fiyat avantajı bulunan pratik kasko ile yetkili servislerden direkt hizmet alınabiliyor. Yetkili servisler, kaza anında bulunduğunuz yere ulaşarak aracınızı garanti servislerine götürüyor ve tüm onarım süreci boyunca size yedek araç tahsis ediyor. Böylelikle onarım aşamasında hayatınızı kaldığınız yerden rahat bir şekilde sürdürebiliyorsunuz. Ticari araç kaskosu ise iş yerinizde yaşanabilmesi muhtemel olan hasar durumlarına karşı yapılıyor, 10 yaşa kadar olan motorlu, motorsuz, römork, karavan ve iş makinesi gibi tüm araçlarda geçerli oluyor.

AK Sigorta kasko fiyatları ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek için Sigortaladım.com üzerinden ücretsiz teklif alabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.

Aksigorta Kasko Teminatları

Teminatlar AK Kasko Pratik Kasko Muafiyetli Oto Kasko
Çarpma
Çarpışma
Deprem
Yangın
Hırsızlık
Doğal afetler
Terör
Cam kırılması
Araç tamir yeri Tüm Servisler Sadece Anlaşmalı Servisler Tüm Servisler
İkame araç
Çekici hizmeti
Ferdi kaza koltuk sigortası
İhtiyari mali sorumluluk
Hatalı akaryakıt X
Anahtar kaybı X
Hukuksal koruma
Mini onarım
Yeni Değer Klozu
Kıymet Kazanma Klozu
Kişisel eşya X