Koru Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Koru Sigorta Şirketi Hakkında

Koru Sigorta 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ülke genelinde 2.000’e yakın acente/broker satış kanalı ve 2.200’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyet göstermektedir.

Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

 

Koru Sigorta Ürünleri

Bireysel Sigortalar

Bireysel ürünler arasında Evimi Koru, Eşyamı Koru Eşya Sigortası, Kobim Paket, Ortak Alanlarımızı Koruyoruz, Eczanemi Koru, Beni Koru Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Trafik Sigortası, Arabamı Koru Kasko Poliçesi, Teknemi Koru, DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) sayılabiliyor. Ek teminatlarla kapsamı genişletilebilen sigortalar, hırsızlıktan depreme, selden yangına kadar pek çok olaya ve doğal afete karşı sigorta sunuyor. Ev eşyalarının korunmasından iş yerinde yer alan demirbaşlara kadar pek çok ürünü koruma altına alan poliçeler bireysel ürünler arasında kullanıcılara tanıtılıyor.

Koru Sigorta poliçeleri arasında Özel Sağlık Sigortası, Seyahat Sigortası ve Hayat Sigortası da bulunuyor. Kendinizi, ailenizi ve evinizi güvence altına almayı hedefleyen geniş poliçe seçenekleri ile hizmet veren şirket, hayatın yükünü sırtınızdan alıyor. Özenle hazırlanan poliçeleri ile beklediğinizden fazlasını sunan Koru, geniş ek teminatları ile olasılıkları en geniş çerçevede ele alıyor Kötü sürprizlerin size daha fazla zarar vermesine izin vermemek için siz de Koru bireysel sigorta ürünlerini tercih ederek hayatın keyfini sürebilirsiniz.

Kurumsal Sigortalar

Kurumsal ürünler arasında Fatura Güvence Sigortası, Kobim Paket, İş yerimi Koru, Ortak Alanlarımızı Koruyoruz, Emtea Nakliyat Sigortası, Taşıyıcı Mali Mesuliyet Poliçesi, İnşaat Tüm Riskler Sigortası, Montaj Tüm Riskler Sigortası, Tarım Sigortası, Sorumluluk Sigortaları, Nakliyat Sigortaları ve Mühendislik poliçeleri yer alıyor. Kurumların iş hizmetleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her konuda poliçe sunan kurumsal ürünler, iş risklerini güvence ile koruyor. Hem küçük hem de büyük ölçekli işletmeler için farklı çözümler sunan şirket, ek teminat seçenekleri de bulunduruyor. İş hayatını güvence ile desteklemek isteyenlerin seçimi olan sistem, içinizin rahat etmesini sağlıyor. Fatura Güvence Sigortası poliçelerinde kefilsiz, senetli, kredi kartsız, taksitli satışlarınız kolaylıkla güvence altına alınarak iş hayatında önünüzü görmeniz mümkün kılınıyor. Doğal afetlerden veya hırsızlık gibi olaylardan en az hasarla kurtulmanızı sağlayacak, tazminat sistemiyle çalışan sigorta ile işinizi sansa bırakmayın.

Katılım Sigortaları

Üyelerin ortak olduğu ve dayanışma prensibi ile birbirlerine destek verdiği yapısı ile fark yaratan Koru, katılım sigortacılığı kapsamında primleri özel bir fon havuzunda topluyor. İslami finans prensiplerine uygun olan sistem, dönem sonunda fazlalık çıkarması halinde ortaklar fondan katkıları oranında pay alabiliyor. Açık olması halinde karz-ı hasen sağlanarak açık kapatılıyor, sağlanamadığı hallerde katılımcılar fon havuzunun karşılayabildiği tazminat ile yetinmek durumunda kalıyor ve fona yeniden prim ödemesi yapılıyor. Sigorta işlemleri için gerekli olan ücretler de fon havuzundan karşılanıyor. Oluşacak hasarların eksper ödemeleri, katılımcıya ödenecek tazminat tutarı ve diğer teknik harcamalar havuzdan yapılıyor.Kooperatif ve dayanışma anlayışını sigortacılığın güvence gereksinimiyle bir araya getirerek kobilere ve iş yatırımcılarına destek olan Koru, sıradan bir sigortadan daha fazlasını isteyenleri memnun ediyor.

Koru Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Hep yanınızda olan Koru Sigorta, geniş ağı ile kullanıcılarına en iyi hizmeti sunuyor. Anlaşmalı kurumlar listesini her geçen gün daha da genişleyen şirket sayesinde, müşteriler kaza, hasar ve hastalık durumunda kolaylıkla en uygun hizmeti alabiliyor. En yakın anlaşmalı duruma gidildiğinde sigorta kapsamında işlem yapılabiliyor. Özel hastaneler ve tıp merkezleri gibi çoklu seçenekler kullanıcılara sunulurken, kuruma göre sigorta geçerliliği değişebiliyor. Kullanıcılar anlaşmalar hakkında hem Koru Sigorta'dan hem de ilgili kuruluşlardan bilgi alabiliyor. Hizmet fiyatı - fiyatları, kuruma, yapılan işleme, sigorta poliçesinin kapsamına göre değişebiliyor. Ek teminatlar poliçelerin kapsamını değiştirebildiğinden, kurumlarla görüşmeler esnasında poliçe detayının paylaşılması önem arz ediyor. Anlaşmalı kurumlar Türkiye'nin 81 ilinde yer alıyor, böylelikle Türkiye'nin her yerinden kullanıcılar rahatlıkla diledikleri yerde servislerden yararlanabiliyor.

Koru Sigorta Anlaşmalı Servisler

Çevrimiçi hasar dosya sorgulama hizmeti veren Koru Sigorta, araç sigortası ürünlerini geniş ve seçkin hizmet ağı ile tamamlıyor. Türkiye'nin dört bir yanında yer alan anlaşmalı servisler, düşük maliyetlerle, hızla ve güvenle hasarın giderilmesine yardımcı oluyor. Profesyonel oto hizmeti vadeden servisler, araç onarım, cam ve araç muayene için çalışıyor. İkame araç talebi de oluşturulabiliyor. Anlaşma sağlanması sonrası servisler çalışmaya başlıyor ve zaman kaybettirmeden, uygun maliyetlerle işlemleri gerçekleştiriyor. Anlaşmalı servisler ile görüşerek seçimi yapmak kullanıcıya kalıyor. Kullanıcılar anlaşmaya vardıktan, poliçe değerlendirildikten ve Koru Sigorta bilgilendirildikten sonra yapılacak işlem netleştirilerek hizmete başlanıyor. Diğer sigorta şirketlerinin sunduğu hizmetlerin aynısını ayrıcalıklarla sunan Koru, sizin ve araçlarınızın ihtiyaçlarını gideriyor. Ek teminatlar araçlar arasında işlemlerin ücretlerinde değişiklik olmasına neden olabiliyor. Şeffaf hizmet anlayışı güden Koru'dan yapılan ve yapılacak her işlem, fiyat bilgisi ve anlaşmalı servisin detayları konusunda ayrıntılar öğrenilebiliyor. Her türlü görüş, şikayet ve öneri Koru tarafından incelenerek, servis hizmetleri denetleniyor, kontrol ediliyor ve memnuniyet garanti altında tutuluyor.

Hayatın her alanında karşılaştığı risklere güvenle göğüs germek isteyenlerin seçimi olan Koru Sigorta, kooperatif sisteminin avantajlarını da taşıyor. Dayanışmanın gücüyle evinizi, iş yerlerinizi, hayatınızı koruma altına alan sigorta, yaygın hizmet ağı ve uzman destek ekipleri ile fark yaratıyor. Çözüm odaklı sistem sayesinde sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılarak kullanıcıların mağduriyetinin önüne geçiliyor.

Siz de Koru Sigorta'nın bireysel ve kurumsal ürünleri için başvurunuzu Sigortaladım.com üzerinden hemen yaptırabilir, katılım sistemine dahil olabilirsiniz. 444 9 832 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezimizden de sigorta danışmanlarımızla görüşerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.