BNP Paribas Cardif Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

BNP Paribas Cardif Sigorta Avrupa, Asya ve Latin Amerika olmak üzere 3 kıtada toplam 36 ülkede 90 milyon müşteriye ulaşan global ölçekli bir şirkettir. Bireysel sigortacılık alanında uzmanlaşan şirket dünya çapında yaklaşık 10 bin çalışana sahiptir. BNP Paribas Cardif Sigorta 40 yıllık deneyimini güçlü iş ortaklıkları ile müşterilerinin hayatında bir kazanca dönüştürmektedir.

Cardif Sigorta Ürünleri

BNP Paribas Cardif Sigorta 2007 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılından itibaren hayat sigortasının, bireysel kredi korumanın yanı sıra, müşterilerine bireysel emeklilik ürünleri de sunmaya başlayan BNP Paribas Cardif Türkiye, hayat sigortacılığı, bireysel emeklilik ve elementer sigorta ürünlerini kapsamına alan üç lisanslı bir sigorta şirketidir.

Hayat Sigortası: BNP Paribas Cardif Sigorta, müşterilerine sunduğu Pratik Hayat, Hayatım Güvende, Hayat Koruma, Eğitim Geleceğim, Yönetim Güvende ve Kadına Değer sigortaları ile hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı gerek sigortalıyı gerek sigortalı yakınlarını güvence altına almayı amaçlar.

Koruma Sigortası: BNP Paribas Cardif Sigorta, beklenmedik bir anda işsiz kalmanız veya sağlık nedeniyle çalışamamanız gibi durumlara yönelik olarak Koruma Sigortaları sunar.

Ferdi Kaza Sigortası: BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından ferdi kaza sigortaları kapsamında sunulan Canım Ailem Sigortası deprem veya kaza sonucu vefat ya da tam, daimi maluliyet gibi durumlarda size ve ailenize maddi güvence sağlar.

Bireysel Emeklilik: BNP Paribas Cardif Sigorta’nın sunduğu Bireysel Emeklilik ürünü bireylerin emeklilik dönemlerinde de yaşam standartlarını korumalarını sağlamaya yöneliktir.

Sigortaladım.com üzerinden BNP Paribas Cardif Sigorta ürünlerine en uygun fiyatlarla ve avantajlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için Sigortaladım.com üzerinden ihtiyacınız olan sigorta ürününe başvurusu yapabilir ya da 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimize ulaşabilirsiniz.