QUICK Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Türkiye'nin yeni sigorta şirketlerinden bir tanesi olan Quick Sigorta, birçok branş türünde sunmuş olduğu kaliteli sigortacılık hizmetleri ile sektörde yer almaktadır. Kasko, zorunlu trafik sigortası, ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası ve zorunlu deprem sigortası gibi ürünleri ile faaliyet gösteren sigorta şirketi, ayrıcalıklı hizmetleri ile Quick sigorta, tercih edilen ve güvenilen sigorta şirketi olarak tanınmaktadır. Geniş çaplı sigorta hizmetleri ile Quick Sigorta, müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesi ile karşılamaktadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan sigorta şirketi, hizmet verdiği alanlar olan hayat sigortaları dışındaki tüm sigorta dalları için kanunlara uygun olarak almış olduğu tüm resmi izinler ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Quick Sigorta Ürünleri

Sigortacılık alanında kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Türkiye'de faaliyet gösteren Quick Sigorta, hayat dışı tüm sigorta dallarında ürün ve hizmetler sunmaktadır. Sigortacılık alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan Quick Sigorta zorunlu trafik sigortası ile trafikte hatalı olarak hasar verdiğiniz üçüncü şahıslara ait maddi ve bedensel zararların tazminatları, teminat limitleri dahilinde sigorta şirketiniz tarafından ödenir.

Trafik sigortası, herhangi bir kaza durumunda üçüncü şahısların maddi ve bedensel zararlarının karşılanabilmesi için araç sahibi olan herkesin yaptırması gereken zorunlu bir sigorta türüdür. Kaza durumunda en hızlı hizmeti sunan firma olan Quick Sigorta, trafik sigortası için oldukça ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.

Trafik alanında Quick Sigorta tarafından sunulan bir diğer sigorta ürünü ise kaskodur. Aracınız için kasko hizmeti satın alarak maruz kalabileceğiniz zararları güvence altına alabilirsiniz. Kasko hizmeti sayesinde herhangi bir zarar durumunda Quick Sigorta'dan ayrıcalıklı hizmet alırken aynı zamanda ülke genelinde yer alan binden fazla anlaşmalı servis, asistans hizmetleri ve yedek araç hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun haricinde Quick Ferdi Kaza Sigortası hizmetleri sayesinde günlük hayatta karşınıza çıkabilecek tatsız kazalar dolayısıyla siz ve aileniz için oluşabilecek olan maddi hasarları güvence altına alabilirsiniz.

Quick konut sigortası hizmetlerinden mal sahibi veya kiracı olarak faydalanarak konutunuz için oluşabilecek hırsızlık, yangın, su baskını, deprem, sel ve terör gibi hasar risklerine karşı evinizi teminat altına alabilirsiniz. Konut sigortası haricinde mal sahiplerinin zorunlu olarak yaptırması gereken Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ürünü sayesinde depremden veya deprem sonucunda meydana gelen patlama, yangın, tsunami ve benzeri afetler sonucu oluşabilecek olan maddi zararlara karşı evinizi teminat altına alabilirsiniz. Bunlara ek olarak Quick Sigorta ayrıcalığı ile seyahat sigortası yaptırarak vize başvurularınız için kullanabilir, huzurlu bir seyahat için ilk adımı atabilirsiniz.

Quick Sigorta Anlaşmalı Servisler

Quick Sigorta'nın ülke genelinde anlaşmalı olduğu 1000'den fazla araç servisi bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz anda sigorta şirketinin web sitesinden anlaşmalı servislerin listesini inceleyerek veya yakındaki servisi bul seçeneğini kullanarak kendilerine en yakın anlaşmalı araç servisini görebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın anlaşmalı servisin iletişim bilgilerine de aynı ekrandan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Quick Sigorta, seçmiş olduğunuz servis anlaşmalı olsun veya olmasın tüm Türkiye'de anında ekspertis ve araç teslimi sırasında hasar ödeme garantisi sunmaktadır. Bu sayede sigorta sahipleri, herhangi bir kaza veya hasar durumunda anlaşmalı servis bulma sıkıntısı yaşamamaktadır.

Eğer Quick Sigortanın oldukça ekonomik fiyatlarla sunduğu ayrıcalıklı sigorta ürünlerini kullanmak isterseniz, Quick sigorta zorunlu trafik sigortanızı veya diğer sigorta ürünlerinden dilediğinizi seçerek Sigortaladim.com'a özel avantajlarla yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Tüm sigorta türleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizden sigorta danışmanlarımızla iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.