Anadolu Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Yaşamınız boyunca maddi zararlar ile sonuçlanabilecek talihsiz olaylar yaşayabilirsiniz. Başınıza her an her şey gelebilir ve sonuçları çoğu zaman tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır olabilir. Anadolu Sigorta, bu gibi durumlarda oluşabilecek maddi zararı karşılama konusunda size destek oluyor. Vefat, kaza, yangın, deprem ya da hırsızlık gibi olaylarda yaşayacağınız manevi üzüntünün yanı sıra maddi yükümlülük ve zararlar hakkında düşünmenize gerek kalmıyor, Anadolu Sigorta size en uygun sigorta çeşidi ile olası kayıplarınızı teminat altına alıyor.

Anadolu Araç Sigortası

Trafikte ne kadar dikkatli olsanız da uygunsuz hava ya da yol koşulları ve diğer şoförlerin dikkatsiz davranışları trafik kazalarına sebep olabilir. Anadolu Sigorta kasko, aracınızın trafik kazası veya trafik dışı bazı durumlarda aldığı hasarın zararını karşılıyor. Aracınız ister hareket halinde isterse park halinde olsun; çarpma-çarpılma, devrilme, düşme, yanma ya da çalınma durumlarında karşılaşılan maddi zarar, sizin için Anadolu Sigorta tarafından karşılanıyor. Her yıl yenilenmesi zorunlu olan trafik sigortası ise olası bir trafik kazası durumunda hem sizin, hem de karşı tarafın zararını karşılıyor.

Söz konusu sağlık giderleri olduğunda da Anadolu Sigorta size destek oluyor. Genel muayeneler, ameliyat veya diğer operasyonlar için ayakta ya da yatarak tedavide ödenecek maddi tutar, sigorta poliçesi kapsamında özel sağlık sigortası ile karşılanabiliyor. Anadolu Sigorta, sağlık harcamaları söz konusu olduğunda maddi yükü düşünmeden kaliteli hizmet alabilmenizi sağlıyor. Her bütçeye uygun çözümler ile en değerli varlığınız olan sağlığınız, Anadolu Sigorta farkı ile güvence altına alınıyor.

Evinizi Koruya Sigorta Çeşitleri

Anadolu Sigorta'da eviniz de konut ve DASK sigortaları ile yangın, hırsızlık, sel ve deprem gibi durumlarda yaşanabilecek maddi zararlar için teminat altına alınıyor. Evinizin yanı sıra içerisinde bulunan eşyalar da Anadolu Sigorta konut sigortası ile güvence altına alınabiliyor. Yüksek risli deprem bölgesinde yer alan ülkemizde her an deprem gerçeğiyle yüz yüze yaşıyoruz. Doğal Afet Sigortaları Kurumu tarafından zorunlu hale getirilen DASK sigortası ile eviniz deprem ve deprem sonucu oluşabilecek yangın, patlama, tsunami, yer kayması gibi olaylardan doğabilecek maddi hasarlardan olumsuz etkilenmemeniz için sigortalanıyor.

Anadolu Sigorta'nın kasko, trafik sigortası, konut, DASK ve özel sağlık sigortaları gibi ihtiyacınız olan sigorta ürününe Sigortaladım.com üzerinden başvurabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimize ulaşın, size en uygun sigorta poliçesine vakit kaybetmeden sahip olun.