Türk Nippon Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

1991 yılında Nippon Fire & Marine ve Türkiye Kalkınma Bankası ortaklığı ile kurulan Türk Nippon Sigorta, değer yaratan yenilikçi hizmet seçenekleri ile her geçen gün ismini daha geniş kitlelere duyuruyor. Müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını her zaman için daha üst seviyelerde karşılamayı amaç edinen sigorta şirketi, ilkelerinden ödün vermeden çözüm odaklı ürün grupları ortaya koyuyor. Küresel düşünce ışığında hareket eden köklü şirketin ürün gamında konut, seyahat, sağlık, araç ve ferdi kaza gibi daha pek çok alana hitap ediliyor. Taşıta bağlı gelişen kaza risklerine karşı trafik sigortası ve kasko olmak üzere 2 ürün paketi sunuluyor.

Nippon Sigorta Hizmetleri

Araç kullanan herkesin yaptırmakla yükümlü olduğu zorunlu trafik sigortası, olası kaza durumlarında 3. şahıslara verebileceğiniz zararları teminat altına alıyor. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa göre araç işletene düşen hukuki sorumluluklar, sigorta poliçesinde yazan limitler oranında karşılanıyor. Poliçe sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerliliğini koruyor. Kendi aracınıza bağlı yaşayabileceğiniz olumsuz durumlar karşısında da kaskonun avantajları ön plana çıkıyor. Çarpma, yanma, çarpılma, hırsızlık ve yangın, genişletilmiş kasko poliçesinin teminatlarını oluşturuyor. Ayrıca deprem, grev, lokavt, terör ve sel baskını gibi durumlar da poliçe kapsamına eklenebiliyor.

Konut sigortası, evinizi ve ev içerisinde yer alan eşyalarınızı dış tehlikelere karşı güvence altına alıyor. Yangın, yıldırım, infilak, fırtına ve enkaz kaldırma poliçe kapsamında yer alan teminatlara örnek oluşturuyor. Türk Nippon güvencesi, kazaen kırılma ve yakıt sızdırmaları gibi ekstra durumlar karşısında da avantaj sağlıyor. Tesisat, cam, anahtar, otel ve elektrik işleri, Asistans hizmetleri arasında değerlendiriliyor. Zorunlu deprem sigortası DASK, deprem ve depremden kaynaklanan yangın, tsunami, yer kayması ve infilak gibi çevresel faktörlere karşı koruma getiriyor. Geniş kapsamlı teminat seçenekleri ile zenginleştirilerek sunulan iş yeri sigorta poliçesi ise olması muhtemel dış etkenlere karşı hem kendinize hem de kazanç kapınıza güvence sağlıyor.

Türk Nippon'un kasko, trafik, konut, DASK ve iş yeri sigorta fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve ihtiyaç duyduğunuz ürün için Sigortaladim.com üzerinden başvuru alabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.