Doğa Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

35 yılı aşkın tecrübeleri ile emin adımlarda ilerlemeye devam eden Doğa Sigorta, sigortacılık alanında müşterilerine seçkin hizmetler sunuyor. Sunduğu seçkin hizmet paketlerini, 6 bölge temsilciliği ve 100'ü aşkın acentesi aracılığıyla Türkiye'nin pek çok noktasına ulaştırıyor. Hayat boyu iş birliği anlayışını benimsemiş olan kuruluş, sektörde yetkin olduğu için sigortacılık alanında müşterilerine özel çözüm önerileri getirmeyi başarıyor. İhtiyaçlara yönelik geliştirilen ürün grupları; yangın, oto kaza, mühendislik, sağlık ve nakliyat türünde daha pek çok farklı alanı kapsıyor.

Doğa Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Oto kaza çerçevesinde sunulan hizmetler, trafik ve kasko olmak üzere 2 seçenek halinde düzenleniyor. Trafik sigortası ile oluşabilmesi muhtemel kaza riskleri esnasında 3. şahıslara verebileceğiniz zararlar güvence altına alınmış oluyor. Araç işletenin vermiş olduğu zararlar, sözleşmede belirtilen limitler dahilinde karşılanıyor. Türkiye sınırları çerçevesinde geçerliliğini koruyan poliçe, tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor. Dolayısıyla aracı bulunan her kişi, trafik sigortası yaptırmak ve zamanı geldiğinde poliçesini yeniletmekle yükümlü oluyor. Ödenecek limitler, poliçenin teminat içeriklerine ve vermiş olduğunuz maddi hasar yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Kendi aracınıza bağlı yaşamış olduğunuz herhangi bir kaza durumunda kasko sigorta imkanları uygulanıyor.

Hazırlanan poliçe; çarpma, yanma, devrilme, anahtar kaybı ve yol yardım gibi daha pek çok farklı teminatı kapsıyor. İkamete eşya teminatı, araç kiralama gün sayısının artırılması ve yurt dışı teminatı da poliçeye ekleyebileceğiniz ilave hizmetleri oluşturuyor. Binaların ve içerisinde yer alan eşyaların korunması noktasında ise konut sigortası avantajları ön plana çıkıyor. Evinizi olası yıkılmalara, terör ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı koruma altına alan ürün grubunda hem mecburi, hem de isteğe bağlı teminat seçeneklerine yer veriliyor. Yıldırım, infilak, yangın, yer kayması ve su baskını türündeki zararlar mecburi teminatlar grubunda bulunuyor. Cam kırılması, deniz taşıtları ve yanardağ püskürmesi durumları da ek olarak sunulan hizmetler içerisinde değerlendiriliyor. Siz de konutlarınızı sigortalatarak yuvanızı çeşitli risk durumlarına karşı koruma altına alabilirsiniz. Dilerseniz belirli bir fiyat farkı ile eşyalarınızı da poliçe teminatları arasına alabilir ve böylelikle yaşam alanlarınızı daha güvenli hale dönüştürebilirsiniz.

Doğa Sigorta kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve konut sigortası gibi ihtiyacınız olan sigorta ürününe Sigortaladim.com üzerinden hemen başvurabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.