Corpus Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

1989 yılında Gothaer Alman Sigorta adı altında kurulan Corpus Sigorta, kurulduğu ilk günden beri uzmanlaştığı sigortacılık alanlarında rakipsiz hizmet vermeyi planlıyor. 04.01.2019 tarihinden itibaren Corpus Sigorta unvanı altında hizmet veren şirket, sigortacılığın her alanında rekabete girme amacı gütmüyor, bunun yerine spesifik sigortacılık alanlarında profesyonelliğini sunuyor.

Maher Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde hizmet veren Corpus Sigorta, odaklandığı alanlardaki uzmanlığıyla sigortalılarının ihtiyaçlarına tam olarak çözüm sunacak ürünler ortaya koyuyor. Araç, konut, iş yeri, ferdi kaza ve seyahat sağlık sigortaları gibi sıkça ihtiyaç duyulan alanlarda uzmanlığı bulunan sigorta şirketi, özel uzmanlık gerektiren nakliyat, mühendislik ve sorumluluk sigortaları ürünleriyle öne çıkıyor. Sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getirme amacı taşıyan şirket, ek teminatlarla genişletilebilen ürünleriyle sigortalılarına esnek seçimler yapma fırsatı sunuyor.

Corpus Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Türkiye'nin dört bir yanında birçok anlaşmalı servisi bulunan Corpus Sigorta, zorunlu trafik sigortasının yanı sıra Aracım Güvende Genişletilmiş Kasko Sigortası ürünüyle tam anlamıyla müşteri memnuniyeti yaratmayı hedefliyor. Hayvanların verebileceği zararları ana teminat kapsamına alan kasko ürünü, yurt dışı ve ihtiyari mali mesuliyet teminatının da dahil olduğu ek teminat ve hizmetlerle zenginleştirilebiliyor. Sunduğu mini onarım, tıbbi yardım ve danışma, Corpus Cam Yardım ve Hukuki Dayanışma Hattı gibi hizmetler, en zor anlarında sigortalıların yanında oluyor. 

Corpus Sigorta, tıpkı araç sigorta ürünlerinde olduğu gibi konut sigortalarında da sigortalıların menfaatlerini ön plana alıyor. Ev sahipleri kadar kiracıların da faydalanabileceği Evim Güvende Konut Paket Sigortası, evinizi ve evinizin içindeki sizin için önemli olan tüm değerleri çok sayıda riske karşı güvence altına almakla kalmıyor, komşularınız ya da ev sahibinize karşı olan sorumluluklarınızı da güvence kapsamına dahil ediyor. Kat maliklerinin ortak kullandıkları ve sahip oldukları alanları çoğu riske karşı koruma altına alan Ortak Alanlar Güvende Paket Sigortası ile birlikte zorunlu deprem sigortası da Corpus Sigorta'nın sunduğu diğer konut sigorta ürünleri arasında yer alıyor.

Corpus Sigorta Ürünleri

Sunduğu sigortacılık ürünlerinde ana teminat kapsamı ve sunulan ek teminatların çeşitliliği, Corpus Sigorta'ya özgü özelliklerinin başında geliyor. Acil Sağlık Sigortası ve Ferdi Kaza Paket ürünü olan Acil Sağlığım Güvende Ferdi Kaza Sigortası, sigortalıların poliçe kapsamında ya da poliçe kapsamı dışındaki tüm sağlık ihtiyaçlarında antlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alma şansı da tanıyor. Tur iptali ve vize reddi gibi ek teminatlarla zenginleştirilebilen yurt dışı seyahat sağlık sigortası, enkaz kaldırma masrafları ve çapraz sorumluluk ek teminatlarının değerlendirilebildiği İnşaat All Risks Sigortası ya da toplam sigorta 200.000 TL'yi geçmeyen işletmeleri tüm risklere karşı güvence altına alan Esnafım Güvende Kobi Paket Sigortası, Corpus Sigorta'nın sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. 

Siz de Corpus Sigorta'nın uzmanlığında ayrıcalıklı sigorta hizmeti almayı düşünüyorsanız Sigortaladim.com üstünden alacağınız avantajlı teklifleri değerlendirebilir, ayrıntılı bilgi almak için  444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezini arayabilirsiniz.