AXA Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Sigortacılık alanında lider konumda bulunan Axa Sigorta, iyileştirme faaliyetleri ile devamlı başarılı ve kaliteli işler ortaya koymaya özen gösteriyor. Çalışmalarını her daim müşteri odaklı olarak sürdüren kuruluş, günümüzde dünya genelindeki 50 milyon kişiye ve ticari işletmeye hizmetlerini ulaştırıyor. Yüksek müşteri memnuniyeti kazanmış olan şirketin, Türkiye'nin tüm illerinde yaygın dağıtım ağı bulunuyor. 2000'in üzerindeki acentesi ve 1900'ü aşkın banka şubesi ile her geçen gün müşteri kitlesini genişletmeyi başarıyor. Sigortacılığı yeniden tanımlayan dünya devi şirketin ürün yelpazesi, araçtan sağlığa, emeklilikten konuta kadar pek çok farklı alanı kapsıyor.

Axa Araç Sigortaları

Araç çatısı altında zorunlu trafik ve kasko olmak üzere 2 hizmet paketi yapılıyor. Zorunlu trafik sigortası, 2198 sayılı Karayolları Trafik Kanununa tabi olan tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor. Sigorta seçeneği, motorlu araç işletenlerin, olası kaza durumlarında 3. şahıslara verebilecekleri zararları gideriyor. Dolayısıyla araç işletene düşen hukuki sorumluluklar, poliçede yazan limitler dahilinde sigortacı tarafından karşılanıyor. Kasko sigortası hizmeti, kendi aracınızın başına gelebilecek risk durumlarında, hem aracınızı, hem içerisinde bulunan eşyalarınızı, hem de kendinizi güvence altına alıyor. Axa Sigorta ürün yelpazesinde teminat içeriklerine bağlı olarak değişen "Maksimum Kasko", "Tutumlu Kasko" ve "Büyük Hasar Kasko" olmak üzere 3 tür kasko hizmet paketi gerçekleştiriliyor.

Axa Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası seçenekleri, kaza ve hastalık durumlarında ortaya çıkabilecek masrafları düşünmeden rahat şekilde tedavi olabilmenizi amaçlıyor. Üstelik sağlık sigortası çerçevesine, geniş kapsamlı ve ekonomik düzeyde olan kristal planlar da eklenebiliyor. Böylelikle gelecekte karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık problemlerinin maddi yıkımları ortadan kalkıyor. Seyahat sağlık sigortasıyla da iş seyahatlerinizin ve tatillerinizin tatsız anlara dönüşmesi engelleniyor. Ayakta veya yatarak sunulan sağlık teminatlarının yanı sıra tıbbi bilgi ve danışmanlık hizmetleri de uygulanıyor.

Axa Ev Sigortaları

Ev grubuna ait olan sigorta seçenekleri arasında DASK ve "Evim Sigortası" ön plana çıkıyor. Zorunlu deprem sigortası olarak bilinen DASK ile deprem sonucu oluşabilecek yangın, infilak ve yer kayması gibi risklere karşı güvence sağlanıyor. Evim Sigortası ise konut yapılarınızı hırsızlıktan sel baskınına, taşıt çarpmasından yangına kadar pek çok olumsuz durum karşısında koruyor.

Axa'nın kasko, trafik, seyahat sağlık, konut ve DASK gibi ihtiyacınız olan sigorta ürünlerine Sigortaladim.com üzerinden 7/24 başvurabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.