RAY Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Yenilikçi bakış açısına sahip olan Ray Sigorta, değer yaratan bir şirket olma yolunda her geçen gün emin adımlarla ilerliyor. Sahip olduğu bilgi birikimini, güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilerinin beklentilerine yönelik çözüm önerileri getirmeye çalışıyor. Yaratıcı ve üretken olan şirket, hizmet seçeneklerini acente, broker ve banka gibi farklı dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor. Ürün grupları oto, konut, sağlık ve seyahat gibi daha pek çok alanda çeşitlilik gösteriyor.

Ray Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Oto grubunun temelinde trafik sigortası ve kasko hizmet seçenekleri ön plana çıkıyor. Trafik sigortası, başınıza gelebilecek olası kaza durumlarında 3. şahıslara verebileceğiniz yıkımları önlemeyi amaçlıyor. Maddi zarar, ölüm, sağlık giderleri ve sakatlanma durumları, poliçe kapsamında yer alan teminatları oluşturuyor. Kasko sigorta, kaza durumlarında kendi aracınıza bağlı oluşabilecek zararları ortadan kaldırıyor. Ray Sigorta çatısı altında "Genişletilmiş", "Prenses" ve "2. Şans" adı altında 3 ayrı kasko seçeneği sunuluyor. İhtiyaçlara yönelik olarak hazırlanan özel sağlık sigortası, kaza veya hastalık durumlarında ortaya çıkan maddi zorluklara karşı avantaj veriyor. Üstelik poliçe, SGK anlaşması bulunan pek çok özel sağlık kuruluşunda geçerliliğini koruyor.

Ray Sigorta Ürünleri

Seyahat sağlık sigortası da yine yolculuk veya tatil sürecinde meydana gelebilecek olası risklere karşı güvence tanıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatler için düzenlenebilen sigorta, böylelikle kendinizi yaşadığınız uzak şehirlerde dahi rahat hissetmenize yardımcı oluyor. Ev grubunda yer alan ürün paketlerinde de bina, iş yeri veya dükkan gibi çeşitli yapı eklentileri dikkate alınıyor. "Evim Saray Konut Sigortası", evinizi ve içerisinde bulunan eşyalarınızı koruma altına alan ürün gruplarının başında geliyor. Sigorta poliçesi, aynı zamanda ev sahibi veya kiracı fark etmeksizin tüm isteyen kişilere de uygulanabiliyor. Zorunlu deprem sigortası DASK ise depremin uğratacağı maddi kayıplara ve sonrasında oluşabilecek yangın, infilak, tsunami gibi çevresel faktörlere teminat sağlıyor.

Ray Sigorta'nın kasko, trafik, özel sağlık, konut ve seyahat sağlık sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgilerine ulaşabilmek için Sigortaladım.com üzerinden başvurabilir veya  444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.