Unico Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Çoğu insan hayatının her döneminde birtakım güvencelere ihtiyaç duyar. Her an her şey ile karşılaşabileceğiniz hayatınız boyunca sizi düşünen Unico Sigorta, ihtiyaçlarınıza en uygun poliçe türü ile  maddi zararlar konusunda yükünüzü hafifletmeyi hedefler.

Unico Sigorta; trafik kazası, doğal afet, hastalık ya da seyahat sırasında yaşanan, istenmeyen durumlar sonucu karşı karşıya kalabileceğiniz zararları teminat altına alır. Beklenmeyen durumlarda karşınıza çıkabilecek maddi yükler sizi zor duruma sokabilir. Hazırlıklı olmadığınız bir masraf ya da harcama söz konusu olduğunda Unico Sigorta devreye girer ve yükünüzü hafifletir.

Neden Unico Sigorta

Araba sahibi olan kişiler için masraf çoğu zaman kaçınılmaz bir durum olabilir. Var olan masraflarınıza istenmeyen bir kazanın ekleyeceği maddi zararlar sizi zor durumda bırakabilir. Olası trafik kazalarında bu durumu en az maddi zarar ile atlatabilmeniz için Unico kasko ve trafik sigortası size destek olur. Yaptırılması ve her sene yenilenmesi zorunlu olan trafik sigortası, trafik kazası esnasında karşı tarafın karşılaştığı maddi zararın tamamını ya da bir kısmını karşılar. Trafik sigortası yaptırılmayan araçlar trafiğe çıkamaz. Kasko sigortası ise isteğe bağlı olarak yaptırılan ve bir çok durumda hem sizin hem de karşı tarafın zararlarını karşılayan bir sigorta türüdür. Unico kasko sigorta, aracınızın çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma durumlarında oluşan maddi zararınızı teminat altına alır.

Doğal Afet Sigortaları Kurumu'nun (DASK) zorunlu deprem sigortası veya konut sigortası gibi sigorta türleri, evinizde doğal afet veya diğer teminat şartlarını oluşturan durumlara bağlı olarak meydana gelen maddi zararı karşılar. Riskli deprem kuşağında yer alan ülkemiz her an deprem gerçeği ile karşı karşıyadır. Deprem ya da deprem sebebiyle evinizde oluşabilecek hasar veya kayıpların maddi zararı zorunlu deprem sigortası ile karşılanır. Yangın, hırsızlık, yıkılma ya da bunun gibi durumların zararı ise konut sigortaları ile karşılanabilir. Özel sağlık sigortası, geçirebileceğiniz hastalık veya ameliyat sonucu karşılaşabileceğiniz maddi yükü teminat altına alır. Eğer rahatsızlık ya da vefat durumu seyahatte meydana gelirse devreye seyahat sağlık sigortası girer. Sağlığınız normal zamanlarda ve seyahatiniz boyunca Unico sigortaya emanettir.

Unico Sigorta kasko fiyatları, trafik sigortası, konut sigortası, DASK, özel sağlık veya seyahat sağlık sigortası hakkında her türlü bilgiye Sigortaladım.com üzerinden başvurarak veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.