Magdeburger Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Bor Holding ‌iştirakı olan ‌Magdeburger Sigorta, 175 yılı aşkın sigortacılık deneyimiyle yenilikçi ve güvenilir hizmetler sunuyor. ‌Almanya'nın ‌Magdebur kentinde 1944 yılında kurulan sigorta şirketi, sunduğu yenilikçi çözümlerle tanınıyor.

Magdeburger Sigorta Ürünleri

‌Magdeburger Sigorta, sigortacılığın pek çok farklı alanında ayrıcalıklı sigorta ve teminat paketleri sunuyor. Sağlık, trafik, ferdi kaza, konut, nakliyat emtia ve seyahat sağlık sigorta ürünleri, sigortalıların değişen beklentilerine cevap veriyor. Ana teminat kapsamını ek teminat paketleriyle genişletmenize imkan veren sigorta poliçeleri ve özel paketler, her tür ihtiyacı karşılıyor. 

Magdeburger Sağlık Sigortası

‌Magdeburger Sigorta, herhangi bir sağlık güvencesine sahip olan bireylerin daha kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmetlerine daha uygun fiyatlara ulaşabilmesi için 3 farklı tamamlayıcı sağlık sigortası paketiyle sigortalılarının yanında oluyor. Her ihtiyaç duyduğunuzda yatarak ya da ayakta tedavi görmenize imkan tanıyan sınırsız paket, yatarak ve 8 sefere kadar ayakta tedavi görmenize olanak veren ‌8'li paket ve sadece yatarak tedavi görmenizi sağlayan yatarak tedavi teminat paketi, bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilmenizi mümkün kılıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası paketleri; ‌check-up, tehlikeli hastalıklar ve diş teminatı gibi ek teminatlarla genişletilebiliyor. 

Magdeburger Araç Sigortası

‌‌Magdeburger, trafik sigorta ürünlerinde de sigortalıların değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Zorunlu trafik sigortası adıyla bilinen ihtiyari mali mesuliyet sigortasının kapsamını tek poliçede ferdi kaza, hukuksal koruma, ‌Magdeburger yardım ve ‌Magdeburger ekstra yardım ek teminat paketleriyle genişletmek mümkün. ‌Magdeburger kasko sigortası ise sınırsız ikame araç seçeneğinden mini onarıma kadar birçok ek hizmet paketi ile aracınızı trafikteki pek çok riske karşı koruma altına alıyor. 

‌Magdeburger Sigorta, konut ve iş yerlerini deprem nedeniyle oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına alan zorunlu DASK sigortasının yanı sıra yardım paketleriyle zenginleştirilebilen konut sigortası ürünleriyle yanınızda oluyor. Halı yıkama hizmetinden limitler dahilinde tadilat ve tamirat işlerine kadar faydalanabileceğiniz kapsamlı yardım paketleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. Geniş, dar ve tam ziya teminat paketi bulunan nakliyat emtia sigortası; hava, deniz ya da kara yoluyla taşınan ürünlerinizi birçok riske karşı koruyor.

‌‌Magdeburger, üç farklı seyahat sigortası paketi sayesinde seyahatlerde yaşanabilecek beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Sigorta şirketinin yurt içi seyahat sağlık sigortası ile birlikte dar ve geniş kapsamlı iki ayrı yurt dışı seyahat sağlık sigortası paketi bulunuyor.

Siz de ‌‌Magdeburger Sigorta'nın uzun yıllara dayanan deneyiminden faydalanmak istiyorsanız ‌Sigortaladim.‌com aracılığıyla ilgili formu doldurarak teklif alabilir, 444 9 832 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.