HDI Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Hayatta başınıza her an her şey gelebilir. Trafik kazası, yangın, hırsızlık ya da deprem... HDI Sigorta, bu gibi durumlarda yaşayacağınız maddi kayıp ve zararları teminat altına alarak, omzunuzdaki yükü hafifletiyor. Konut ve iş yeri gibi yangın, deprem, sel, hırsızlık ve benzeri durumlardan etkilenebilen alanlar için DASK ve konut sigortası, belirli şartlarda oluşabilecek maddi zararı karşılıyor. Yaşam alanı olarak kullanmak ya da yatırım yapmak amacıyla satın aldığınız konutlar, çeşitli sigorta şirketlerinin sunduğu birbirinden geniş teminat seçenekleri ile güvence altına alınıyor.

HDI Sigorta Deprem Sigortası

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından yaptırılması zorunlu tutulan deprem sigortası, deprem ve deprem sonucu meydana gelebilecek sel, dev dalga (tsunami), yer kayması gibi doğal afetler ile yangın ve patlama durumlarının doğrudan neden olduğu maddi zararı karşılıyor. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa bile zorunlu deprem sigortası ile teminat altında yer alıyor. Zorunlu deprem sigortası içeriği, bina bölümlerinin büyük bir kısmını kapsıyor. Zorunlu deprem sigortasının karşılamadığı zarar durumlarında ise devreye konut sigortası giriyor. Konut sigortası sayesinde eviniz en sık karşılaşılan yangın, hırsızlık ve depremden kaynaklanmayan yıkılma gibi durumlarda da güvence altına alınıyor.

HDI Sigorta Araç Sigortaları

Aracınızdan kaynaklanabilecek zararlar ise kasko ve trafik sigortası ile karşılanabiliyor. Devlet tarafından her sene yaptırılması zorunlu hale gelen trafik sigortası, olası bir kaza durumunda sizin ve karşı tarafın maddi zararlarını karşılıyor. HDI Sigorta kasko ise isteğe bağlı yaptırılabilen sigorta türleri arasında yer alıyor. Kasko sigortası, içerdiği 3 temel teminat sayesinde aracınızı çarpma-çarpılma, yanma ve çalınma durumlarına karşı teminat altına alıyor. Kasko sigortası fiyatları ise hem aracın yaşı hem de kullanıcının fiziksel özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Aracın yaşına bağlı olarak arızalanma ihtimali ve onarım masrafları gibi detaylar, poliçe fiyatının değişmesinde önemli rol oynuyor

HDI Sigorta ile talihsiz durumlarda ortaya çıkabilecek maddi kayıplarınız en aza iniyor. Sigorta poliçenizin kapsamında yer alan durumlar, artık sizin için maddi yük olmaktan çıkıyor. Size de endişe etmeden huzur içinde yaşayarak eviniz ve arabanızın keyfini sürmek kalıyor.

Siz de HDI Sigorta'nın kasko, trafik sigortası, konut, DASK ve iş yeri sigortaları hakkında daha ayrıntılı bilgiye Sigortaladim.com üzerinden başvurarak veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.