Eureko Sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta :

Eureko Sigorta, yaşamınız boyunca karşılaşabileceğiniz ve maddi zararlarla sonuçlanabilecek talihsiz olaylarda, zararınızı en aza indirmek için size en büyük desteği sunuyor. Beklenmeyen durumlarda meydana gelen maddi harcamalar, Eureko Sigorta ile yük olmaktan çıkıyor. Bütçenize uygun çözümler sayesinde sağlığınız, aracınız ve daha bir çok değerli varlığınız Eureko Sigorta ile güvence altına alınıyor.

Eureko Araç Sigortası

Çoğu insanın gününün büyük bir kısmı trafikte geçiyor. Özellikle büyük şehirlerde yerleşim ve nüfusun artmasıyla birlikte trafikte geçen süre günün büyük bir kısmını kaplıyor. Yollardaki araç sayısı ve buna bağlı olarak yaşanabilecek trafik kazası ihtimalleri günden güne artıyor. Siz ne kadar kendinize güvenseniz ve dikkatli olsanız da yol ve iklim şartları ile diğer şoförlerin hatalı hareketleri, istemediğiniz sonuçlara yol açabiliyor. Eureko Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası, olası trafik kazaları sonucu sizin zararınızı ve hasar gören karşı tarafın zararını karşılıyor. Eureko Sigorta ile maddi yükünüz hafifliyor. İsteğe bağlı olarak yaptırılabilen ve aracınızı kaza, çarpma-çarpılma, yanma ve çalınma gibi durumlarda güvence altına alan kasko ile zorunlu olarak yaptırılması gereken trafik sigortası, sizi en ağır maddi yüklerden kurtarıyor.

Eureko Seyahat Sigortası

Yılın büyük bir dönemi yaşanan yoğun çalışma temposu, stres ve yorgunluk, tatil zamanlarında yerini rahatlık ve eğlenceye bırakıyor. Seyahatlerinizde her şeyin yolunda gitmesi, tatilinizin tatsız bir anıya dönüşmemesi için Eureko Sigorta tatilde de sizi düşünüyor. Eureko seyahat sağlık sigortası, seyahatiniz sırasında yaşayabileceğiniz tedaviden kaynaklanan maddi zararları da teminat altına alıyor. Yurt dışı seyahatlerinizde ayakta tedavi kapsamında yer alan acil muayene, tanı ve tedavi masrafları, kaza ve ani rahatsızlıklar sonucu oluşan hastane masrafları, hastalık ya da vefat sebebiyle yabancı ülkelerden yapılacak olan zorunlu nakil ve seyahat işlemleri Eureko seyahat sağlık sigortası ile karşılanıyor.

Bunun yanı sıra seyahat dışında da sağlık sorunları sonucu karşı karşıya kalabileceğiniz ağır maddi zararlar özel sağlık sigortası ile karşılanabiliyor. Acil durumlarda ve hastalıklarda oluşabilecek tedavi masrafları, kritik hastalıklar sonucu toplu tazminat ödemesi, çeşitli branş ve dallarda muayene ücretler,  Eureko özel sağlık sigortası ile güvence altına alınıyor.

Siz de Eureko Sigorta'nın kasko, trafik sigortası, seyahat ve özel sağlık sigortaları gibi ihtiyacınız olan sigorta ürününe Sigortaladım.com üzerinden başvurabilir veya 444 9 832 numaralı müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.