Türkiye Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Araç servisi ve araç bakım masrafı karşılama gibi pek çok hizmeti sigorta sahiplerine sunan Türkiye sigorta bu konuda son derece avantajlı olduğunu göstermektedir. Sigorta firması, yalnızca bu iki hizmetle sınırlı kalmamakla beraber sigorta sahiplerine birbirinden farklı hizmet avantajlarını da sunmaktadır. Türkiye sigorta hizmetlerinden faydalanmak isteyen sigorta sahipleri, anlaşmalı araç servis hizmetlerinin masraflarının da sigorta bünyesinden karşılanacağını bilmelidir. Türkiye Sigorta’nın araç servis hizmetleri arasında çeşitli araç tamir işlemlerinin masraflarının karşılanma işlemleri de yer almaktadır. Bu noktada, sigorta sahiplerinin araç bakım işlemleri için Türkiye Sigorta’yı tercih etmesi, oldukça avantajlı bir hal alıyor. Araç hareket halindeyken meydana gelecek kaza, çeşitli araç bakım işlemlerinin masrafları da sigorta firması tarafından karşılanan hizmetler arasında yer almaktadır.

Türkiye Sigorta ile anlaşmalı araç servis hizmetlerini öğrenebilmek için, sigorta sahiplerinin izlemesi gereken birkaç adım bulunur. Bu adımlar arasında ilk olarak, Türkiye Sigorta web sitesini ziyaret ederek araç servis seçeneğini belirtmek yer alır. Araç servis türünü belirledikten sonra sigorta şirketinin sigorta sahiplerine sunmuş olduğu birbirinden çeşitli ve avantajlı hizmet seçeneklerini rahatça görüntüleyebilirsiniz. Anlaşmalı araç servisi çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmayı arzu eden sigorta sahipleri olabilir. Araç bakım servisleri ile ilgili bir listeleme yapmayı arzu eden sigorta sahipleri, öncelikli olarak il ve ilçe seçimini tamamlamalıdır. Yapılacak olan il ve ilçe tercihi sonucu, sigorta sahipleri Türkiye Sigorta’nın hangi il ve ilçelerde çeşitli araç bakım hizmeti verdiğini kolayca görüntüleyebilir. Bu adımdan sonra sigorta sahipleri, araçlarının tipini de belirtmelidir. Böylece sigorta sahipleri bulunduğu il ve ilçede sahip oldukları araç tipine en uygun oto bakım hizmetinin sağlandığını kolaylıkla öğrenebilir.

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Sigorta sahipleri, Türkiye Sigorta’nın anlaşmalı olduğu servisler hakkında bilgi sahibi olmayı arzu ediyorsa il ve ilçe bilgilerini belirterek rahat bir biçimde öğrenebilir. Türkiye sigorta anlaşmalı araç servisleri hizmetlerinden de faydalanmayı arzu eden sigorta sahipleri, araç türünü de belirtmelidir. Bu şekilde bulunduğunuz konuma ve araç çeşidine en uygun olan anlaşmalı servisi seçebilir, Türkiye Sigorta’nın avantajlarından rahatça faydalanabilirsiniz. Sigorta sahiplerinin, Türkiye Sigorta’nın anlaşmalı olduğu araç servislerini seçmeden önce dikkat etmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar arasında, araç türleri bulunmaktadır. Sigorta şirketi için kullanıcıların araç türü son derece önem kaydetmektedir. Bu bağlamda aracınızın otomobil ya da ağır vasıta olduğunu belirleyerek işaretlemede bulunmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Türkiye sigorta anlaşmalı servisler sigorta hizmeti sağladığı kişilerin araç marka seçimini de belirlemesini arzu eder. Birbirinden farklı araç marka türüne hizmet sağlamayı sürdüren Türkiye sigorta, pek çok çeşit araç marka türüne uygun hizmetler sunmaktadır.

Türkiye Sigorta’nın araç marka çeşitleri arasında Alfa Romeo, Aston Martin, Massey Ferguson, Range Rover, Toyota, BMW ve Citroen gibi birbirinden farklı pek çok model yer almaktadır. Araç servis hizmeti sağlayan firmalar yalnızca otomobillere hizmet vermekle sınırlı kalmayıp aynı zamanda ticari araçlara ve traktörlere de hizmet sağlamayı sürdürmektedir. Zirai traktör, Volvo trucks, Tırsan üretimi traktör ve tır sahipleri de seçmiş oldukları il ve ilçe doğrultusunda anlaşmalı araç servisleri hizmetinden rahatlıkla faydalanabilir. Türkiye Sigorta aracılığıyla faydalanabileceğiniz hizmetler yalnızca anlaşmalı oto servisleri ile sınırlı kalmamakla beraber sigorta sahiplerine sunulan birbirinden farklı ve avantajlı servis çeşitleri bulunmaktadır.

Bu servis türleri;

Oto Cam Servisleri,

Radyo Teyp Servisleri,

Özel Oto Servisleri,

Dost Servis,

Yetkili Oto Servisleri olmak üzere 5 farklı hizmet türü adı altında yer almaktadır.

Türkiye Sigorta’nın Sunduğu Diğer Servis Hizmet Türleri

Anlaşmalı araç servis hizmetleri haricinde Türkiye Sigorta’nın toplamda 5 farklı alanda hizmet verdiğini söylemek mümkün. Sigorta sahipleri, arzu ettikleri takdirde bu 5 adet farklı servis hizmet türünü kolaylıkla görüntüleyebilir, bu hizmetlerden faydalanabilir.

Oto Cam Servisleri: Türkiye Sigorta’nın sunmuş olduğu bu hizmet çeşidini aracınızda meydana gelen hafif hasarlarda rahatça tercih edebilirsiniz. Türkiye sigorta anlaşmalı cam servisleri hizmetinde il ve ilçe belirledikten hemen sonra, arzu ettiğiniz oto cam servisi sağlayan firmayı rahatlıkla tercih etmeniz mümkündür. Oto cam servis hizmeti sağlayan firmaların çağrı merkezi numarası ve servis ağı linki sayesinde, bu kaliteli hizmete kolaylıkla ulaşabilir, tüm oto cam işlemlerinizi halledebilirsiniz. Oto cam servisleri seçenekleri arasından, kendinize en uygun olan seçeneği belirleyerek Türkiye Sigorta üzerinden gerekli iletişim bilgilerini elde edebilir, aracınızı firmaya götürebilirsiniz.

Radyo Teyp Servisleri: İl ve ilçe tercihlerinizi yaptıktan sonra kolaylıkla o bölgede radyo teyp hizmeti sağlayan servis seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Araç markanızı da belirttikten sonra Türkiye Sigorta, sigorta sahiplerine bulundukları bölge ve araç markasına en uygun radyo teyp servis hizmeti sağlayan firmaların listesini sunuyor. Ardından kendinize en uygun radyo teyp servis hizmeti sağlayan firmaların adresleri ve telefon numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede iletişim sorunu çekmeden işlemlerinizi rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Oto Servisleri: Türkiye sigorta anlaşmalı kurumlar arasında özel oto servis hizmeti sağlayan çeşitli firmalar da yer almaktadır. Sigorta sahipleri il ve ilçe belirttikten sonra kendilerine uygun firmaların adres ve telefon numaraları ile karşılaşır. Ardından dilediğiniz firma ile iletişime geçerek özel oto servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye Sigorta’nın anlaşmalı servis hizmetlerinden faydalanmak isteyen sigorta sahipleri, öncelikle araç hasarlarını ihbar etmelidir. Ardından, sigorta hizmetlerinin geçerli olduğu süreye kadar, anlaşmalı araç servislerinin hizmetlerinden faydalanabilirler. Sigorta şirketi, bu hasar ihbarını onayladıktan hemen sonra aracınızı götüreceğiniz anlaşmalı kurumlarda meydana gelecek araç masrafları, Türkiye Sigorta tarafından karşılanmaktadır.