Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
banner banner

Zorunlu Trafik Sigortası, devlet tarafından bütün motorlu araç sahiplerine yapılması zorunlu tutulmuş olan ve kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Araç ve Kaza Başına Maddi Hasar Teminatı: Bu teminat, karşı tarafa verdiğiniz maddi zararları teminat altına almaktadır. Kusurlu olduğunuz bir kazada birden çok araç zarar gördüyse olay başı teminatı devreye girmektedir.

Kişi ve Kaza Başına Sağlık Giderleri Teminatı: Bu teminat karşı tarafa verdiğiniz bedeni zararları teminat altına almaktadır. Burada araçtaki kişi sayısı esas alındığından araç tipine göre teminatlar değişmektedir.

Kişi ve Kaza Başına Sakatlanma ve Ölüm Teminatı: Kaza sonucu bir kimsenin ölümüne yol açmanız halinde; ölenin defin masraflarıyla ölen kişinin geride kalanlarına manevi tazminat teminatı vermektedir. Sakatlanma teminatıysa, karşı tarafın kaza sonucu kısmen veya tamamen çalışamaz hale gelmesi sonucu meydana gelen zararları kapsamaktadır.

Hırsızlık, yangın ve kaza risklerine karşı maddi teminat sağlayan kasko sigortası, aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilmenize olanak tanıyor. Yaşadığınız bölgenin ve aracınızı kullandığınız lokasyonların mevcut risklerine bağlı olarak, kasko sigortası teminat kapsamı ve alanını çeşitlendirebilmek de mümkündür. Bu esnada mevcut risklerin iyi analiz edilmesi ve karşılaşabileceğiniz sorunların önceden öngörülebilmesi oldukça önemlidir. Hukuki yardım teminatı, hizmet servisi teminatı, ferdi kaza teminatı, deprem teminatı, sel ve su baskını teminatı, terör teminatı ve ihtiyari mali mesuliyet teminatları gibi hizmetler, genel kasko sigortası teminatları dışında kalan haller arasında yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak ve ek bir poliçe ile kasko sigortası kapsamı kolaylıkla genişletilebilir.

Kasko sigortası; kaza durumunda oluşabilecek hasarların teminat altına alınmasının yanı sıra yangından hırsızlığa, çalınmadan doğal afete kadar pek çok konuda belirlenen kriterlerde aracınız için güvence sağlar. Kasko sigortası teminat seçenekleri esnektir. Risk oluşturabileceğini düşündüğünüz faktörleri poliçeye ekletebilir, önleminizi kendi istekleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

Garanti sigortasının amacı belirtilen süre içerisinde meydana gelen ve program kapsamına dahil edilen arızalar karşısında garanti verilen aracı koruma altına almaktır. Garanti’nin yürürlükte olduğu süre içerisinde meydana gelen bir arızadan sonra, aracın doğru çalışmasını sağlamak için kapsam bölümünde listenen parçaların, gereken şekilde onarılması veya gerekirse değiştirilmesine ait giderleri karşılamaktır. Temel olarak aracın motor, şanzıman, diferansiyel, tork konventörü ve elektrik sisteminde meydana gelebilecek arızaları teminat altına alan programdan, TÜV SÜD D-Expert Full Ekspertiz yaptırmak kaydıyla 3 ay / 5.000km, 6 ay / 10.000km veya 12 ay / 20.000km paketlerinden birini seçerek yararlanabilir.

5 yıldızlı deneyim
7/24 çekici ve hasar hizmetiTrafik
sigortasında
yılda 2 kez
Güvenilir ortaklık yapısıGüvenilir
ortaklık
yapısı
Güvenli bilgi paylaşımıAlışverişten
akaryakıta,
muayeneden servis
indirimine birçok fırsat!
En çok sigorta şirketiUygun ürün,
uygun fiyat,
hızlı satınalma
Uygun ürünBilgilerin
bizimle
güvende
5 yıldızlı deneyim
7/24 çekici ve hasar hizmetiTrafik
sigortasında
yılda 2 kez
Güvenilir ortaklık yapısıGüvenilir
ortaklık
yapısı
Güvenli bilgi paylaşımıAlışverişten akaryakıta,
muayeneden servis
indirimine birçok fırsat!
Uygun ürünUygun ürün,
uygun fiyat,
hızlı satınalma
bilgilerin güvendeBilgilerin bizimle
güvende

Kolay, hızlı ve güvenli ödeme ile 3 adımda sigortanı al!

güvenli ödeme güvenli ödeme

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri