Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
yazar
Özgür Deniz Aydın

1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgür, 25 yıla yakın deneyimi ile dijital pazarlama alanında danışman ve eğitmen olarak uzmanlaştı. Uzun süredir hybrid ve elektrikli araç teknolojilerini ve EV piyasasını takip eden Özgür, 2023 yılı itibariyle bir Tesla Model Y LR sahibi olarak teorik bilgilerini deneyimleriyle birleştirdi ve EV kategorisinde blog'umuza katkı veriyor.

yazar
Ahmet Nihat Gürsoy
Ahmet Nihat Gürsoy, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünde tamamladı.
Profesyonel iş hayatına 2004 yılında bankacılık sektöründe başlayan Ahmet Nihat Gürsoy, 2005 yılında sigorta sektörüne geçiş yaparak 2015 yılına kadar çeşitli şirketlerin bankasürans ve iş ortaklıkları kanallarının yöneticiliğini yaptı. 
2015 yılında sigortaladım.com’un kuruluşunda yer alan Ahmet Nihat Gürsoy, sigortaladım.com bünyesinde Satış ve Operasyon Direktörü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
 
yazar
Ayşe Yeşil
Ayşe Yeşil Bankacılık ve Sigortacılık mezuniyetinin ardından, 10 yıllık iş hayatı tecrübesinin tamamını sigorta sektöründe çalışarak geçirmiştir. 
Farklı şirketlerde satış, pazarlama ve ürün yöneticisi görevlerinde çalışan Ayşe, sigortaladım.com markasında da oto ürün yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir. 
 
Sektörde oto ürünleri branşında uzmanlaşarak bu konuda müşterilere doğru ürünü, doğru ihtiyaçlara yönelik konumlandırılmasında aktif bir rol almaktadır. Sektör ve müşterilerde yaratmış olduğu katma değerli çalışmaları ile oto ürünleri kategorisindeki çalışmaları devam etmektedir
 
yazar
Eda Durgel

2007 yılında İşletme Fakültesinden mezun olan Eda Durgel 2020 yılında da İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 15 yılı aşkın süredir sigorta sektörünün güçlü markalarının pazarlama ve satış bölümlerinde yöneticilik görevi üstlenen Eda Durgel sigortaladım.com markası kuruluş yıllarından itibaren şirketin satış, pazarlama fonksiyonlarında etkin bir rol oynamıştır. Şu anda şirketin ürün yönetimi ve iş zekası ekiplerinden sorumlu müdür olarak Pazarlama Bölümünde çalışmaya devam eden Eda sigorta şirketleri ile doğru ürünü, doğru müşteriye doğru şekilde sunulması gibi bir çok konularda etkin rol oynamaktadır. 

yazar
Gizem Dağdelen

2009 yılında Trakya Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra, aynı yıl sigorta sektöründe profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. 14 yıllık tecrübesinde sağlık branşında uzmanlaşmış olup, satış ve operasyon departmanlarında bireysel emeklilik, hayat ve oto dışı ürünleri de tecrübe ederek, lisans belgelerine sahip olmuştur. Bireysel ve kurumsal sağlık departmanlarında yöneticilik yapan Gizem Dağdelen, sigortaladım.com bünyesinde oto dışı ürün yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

yazar
İzzet Özveren
2001 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan İzzet Özveren 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Telekomünikasyon, bankacılık, hizmet , hızlı tüketim malları , sigortacılık gibi farklı sektörlerde satış ve  pazarlamanın farklı fonksiyonlarında 25 yıllık tecrübeye sahiptir.
 
B2B ve B2C alanlarında ürün yönetimi, segmentasyon,dijital dönüşüm programlarının entegrasyonu, segment ve ürün odaklı yeni müşteri kazanımı, büyüme, iletişim stratejilerinin belirlenmesi , dijital stratejilerin ve pazara giriş stratejilerinin oluşturulması konularında yapısal değişiklikler sağlayan, günümüzde de  halen kullanılan bir çok geliştirmeyi hayata geçirmiştir. 
 
sigortaladım.com Pazarlama direktörü olan İzzet Özveren müşteri odaklı büyüme konusunda ve pazarlama iletişimleri konusunda çalışmalarına devam etmektedir. 
 
yazar
Merve Caner Eşkil

2014 yılında Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezun olduktan sonra , Uluslararası İlişkiler bölümüne devam etti. Profesyonel iş hayatına 2014 yılında sigortacılık sektöründe başlayan Merve Caner Eşkil , 2017 senesinden itibaren sigortaladım.com bünyesinde çalışmaya devam etmektedir. Uzmanlık alanları içerisinde dask, konut sigortası ve kurumsal sigortalar olan Merve, 10 yıla yakın sektör tecrübesi ve deneyimi ile müşterilere katma değerli hizmet vermektedir. 

yazar
Mustafa Ömür Orhan

Mustafa Ömür ORHAN, 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği’nden mezun olmuştur.

Profesyonel iş hayatına 2011 yılında finans sektöründe başlayan Mustafa Ömür Orhan, 2015 yılı itibari ile üretim sektörüne 6 yıl üretim ve özel satışlar müdürü olarak çalışmıştır. 2021 yılında TÜVTÜRK Araç Muayene istasyonlarına Amir Yardımcısı olarak geçiş yapmış ve 2022 yılında grup bünyesinde bulunan Sigortaladım.com’a transfer olmuştur.

Mustafa Ömür Orhan, edinmiş olduğu tüm tecrübesi ile İkinci El Araçlar Uzatılmış Garanti Programı dahilinde sigortaladım.com bünyesinde İş Ortaklıkları Yetkilisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

 

yazar
Özgür Deniz Aydın

1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgür, 25 yıla yakın deneyimi ile dijital pazarlama alanında danışman ve eğitmen olarak uzmanlaştı. Uzun süredir hybrid ve elektrikli araç teknolojilerini ve EV piyasasını takip eden Özgür, 2023 yılı itibariyle bir Tesla Model Y LR sahibi olarak teorik bilgilerini deneyimleriyle birleştirdi ve EV kategorisinde blog'umuza katkı veriyor.

yazar
Emre Can Özmen

Emre Can Özmen, 2020 Yılında Anadolu üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Marmara üniversitesi bankacılık ve sigortacılık entistüsünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İş hayatına 2017 Yılında Finans sektörü ile başlayan Emre Can Özmen  farklı şirketlerde otomotiv, filo yönetimi ve sigorta hasar yönetimi sağlayarak görevine devam etmektedir. Sektörde Sigorta hasar yönetimi alanında uzmanlaşarak hasar yönetiminde hem sigortalılar adına hemde sigorta şirketleri adına değer katmaktadır.   

Elektrikli Araçlar Uzun Süre Çalıştırılmazsa Ne Olur? Batarya Deşarj Olur Mu?
Elektrikli Araçların Şarj Olma Hızını Neler Etkiler?
Elektrikli Araçlar Kapalı Garajlara Girebilir Mi?
Tesla Türkiye'de Nasıl Sipariş Verilir? Ortalama Bekleme Süresi Nedir?
İstanbul - Bodrum Arası Elektrikli Araçla Nasıl Gidilir?
Elektrikli Araç Mı Yoksa Hybrid Araç Mı Alınmalı, Farkları Nedir?
sigortaladım.com'dan Bayram Hediyesi sigortaladım.com'dan Bayram Hediyesi
sigortaladım'com'dan Bayram Hediyesi

1- 23 Haziran'da sigortaladim.com'dan Kasko Sigortası satın alanlar, 2.000 TL’ye varan akaryakıt hediyesi ile kazancını katlıyor!

Hemen İncele

Editörün Seçtikleri

Tüm Yazılar
Zorunlu Trafik Sigortası 2023 Yılı Asgari Teminatları
2023 Yılı Güncel Trafik Cezaları ve Kural İhlalleri
Yeniden Değerleme Oranı 2023

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam
;