Sigortaladım.com’dan Sağlık Çalışanlarına Özel %35’e Varan İndirim

Kasko Sigortası ve Konut Sigortası ürünlerinde %35'e varan indirim kampanyası başlattığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.

Güvenli ve sağlıklı bir hayat için evlerimizde kaldığımız bu günlerde, Sigortaladım.com olarak daima yanınızda olmak için çalışıyoruz.

Sevdiklerimiz ve toplumumuzun sağlığı için gece gündüz çalışan siz sağlık çalışanlarına özel olarak destek olabilmek için Kasko Sigortası ve Konut Sigortası ürünlerinde %35’e varan indirim kampanyası başlattığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.

Haziran ayı sonuna kadar; doktor, eczacı ve hemşirelerimizin ihtiyaç duyduğu Kasko Sigortası ve Konut Sigortası ürünlerinde özel indirim sunuyoruz.

Bizlerin ve tüm sevdiklerimizin güvenli bir yaşam sunabilmesi için bu zorlu dönemde, siz değerli sağlık çalışanlarımızın hayatını kolaylaştırmaya, desteklerimizle yanınızda olmaya her zaman devam edeceğiz.

Sigorta Şirketi İndirim Grubu Kasko Konut İş Yeri Paket
Axa Sigorta Doktor, hemşire, eczacı 15% 15% 15%
Ak Sigorta Sağlık çalışanları 15% 15% -
Unico Sigorta Doktor, hemşire, eczacı 35% - -
Sompo Sigorta Doktor 20% - -
Allianz Sigorta Kamu sağlık personelleri, eşi ve çocukları için - (657'ye tabi) 15% 15% -
Anadolu Sigorta Sağlık kuruluşlarına bağlı olarak görev yapan tüm sağlık çalışanları 5% 35% -
Ray Sigorta Doktor, hemşire, eczacı 15% 15% -

 

  • Kampanyadan doktor, hemşire ve eczacılar başta olmak üzere, sağlık kuruluşlarına bağlı görev yapan tüm sağlık çalışanları faydalanabilecektir.
  • Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için; sigortalıya ait çalışma belgesinin iletilmesi yeterli olacaktır.
  • İhtiyaç duyduğunuz sigorta ürününüz ile ilgili internet sitemiz üzerinden başvuru yaptığınızda veya sigorta teklifi aldıktan sonra Çağrı Merkezi Sigorta Danışmanız size ulaşacak ve indirimli fiyatlarınızı sunacaktır.
  • Kampanyadan çağrı merkezimiz aracılığıyla faydalanmak için 444 9 832’yi arayabilirsiniz.