Ferdi Kaza Sigortasından Ne Kadar Yararlanabilirsiniz?

  Herkes hayatta kalabilmek adına çalışıyor, az veya çok fiziksel efor sarf ediyor. Fakat yalnızca ağır işlerde çalışanlar günlük hayatta kazalar ile karşı karşıya kalmıyor. Evde, iş yerinde, trafikte herkesin kaza geçirmesi mümkün olabiliyor. Ferdi kaza sigortası, bu gibi durumlarda başınıza gelebilecek ani olaylar nedeniyle iş göremezlik, tedavi masrafları gibi fiziksel zarar sonucu ortaya çıkan maddi problemleri teminat altına alıyor. Örneğin, olası bir kaza sonucu yaşayacağınız, hayatınızı kaybetme, sakat kalma ya da bu gibi durumlardan doğacak tedavi masrafları karşısında sizi veya hak sahiplerini koruyor. Ferdi kaza sigortası aynı zamanda görünmez kazalara karşı da sizi güvence altına alıyor. Üçüncü kişilerin açabileceği tazminat talepleri karşısında geçerlilik süresi boyunca size güvence sağlıyor. Yalnızca kendinizi değil, olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde ailenizi de maddi olarak güvence altına almanıza yardımcı oluyor. Ölüm gibi üzücü ve beklenmeyen durumların sonrasında yasal mirasçılarınıza veya poliçede belirtilen kişilere tazminat ödeyerek geride kalanların sorunlarını en azından maddi açıdan hafifletiyor.

  Ferdi kaza sigortası kapsamında faydalanabileceğiniz tazminatlar her sigorta şirketi için farklılık gösterebiliyor fakat ferdi kaza sigortasının geçerlilik süresi standart 1 yıl olarak belirleniyor. Sigorta priminizi düzenli ödediğiniz süre içinde de geçerliliğini koruyor. Daha kısa veya uzun süreler için teminat istediğinizde, işlem yapılacak sigorta şirketine göre değişen vadelerde, farklı bir süre belirleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda ferdi kaza sigortası konusunda daha geniş imkanlar için sigorta şirketinizin sunacağı daha yüksek tazminatlar içeren paketleri tercih edebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Böylece daha yüksek sigorta primleri ödeyerek de olsa, olası kaza durumlarında daha yüksek tazminatlar alabiliyorsunuz. Her ne kadar ferdi kaza sigortasının geçerlilik süresi standart olarak 1 yıl olsa da değişkenlik gösteren ana teminatlar olabiliyor. Ferdi kaza sigortasının geçerlilik süresi ve sigorta primleri ile ilgili daha net ve tatmin edici bilgileri ilgili sigorta şirketiyle görüşme sağlayarak almanız mümkün oluyor. Oldukça düşük sigorta primleri ile siz de olası kazaların getireceği maddi sorunlarla uğraşmamak adına önlem alabilirsiniz.

  Ferdi kaza sigortasınızı sigortaladım.com üzerinden hemen başvurarak yaptırabilir ya da daha ayrıntılı bilgi almak için 444 9 832 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayarak ulaşın, ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun. 

  BENZER HABERLER

  Hata tepsit ettik!

  Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

  sigorta

  SMS Onay

  Size özel teklifleri görebilmeniz için cep telefonunuza onay kodu gönderilecektir.


  Lütfen cep telefonunuza gelen sms onay kodunu girin.

  Lütfen 53270XXX00 numaları telefonuza gelen onay kodunu giriniz.
  Kalan Süre: 300
  Süre dolmuştur. İşlem yapmak için sayfayı yenileyin.