İş Yeri Sigortası Teminatları Nelerdir?

  İş yerlerini ve içerisinde bulunan demirbaş, makine ve benzeri eşyaları, oluşabilecek kaza ve hasarlara karşı korumak için gerekli teminatları içeren iş yeri sigortası, iş yerinizi deprem, fırtına, yer kayması ve sel gibi doğal afetlerin yanında hırsızlık, iş durması, taşıt çarpması, grev, terör, kötü niyetli hareketler, hasar sonucu oluşacak kira kayıpları ve alternatif iş yeri değişiklikleri gibi çeşitli risklere karşı da güvence altına alan birtakım teminatlar içerir. İş yerinizi demirbaş, makine, emtia, ve demirbaşlarda oluşabilecek her türlü hırsızlık riskine ve sigortalı iş yerinde yazar kasa kullanılması halinde mesai saatleri içerisinde yazar kasadan yapılacak hırsızlıklara karşı güvence altına alan hırsızlık teminatı, mesai bitiminde çelik kasaya aktarılan nakit para, çek, senet ve benzeri kıymetlileri de çelik kasa içerisinde koruma altına almayı sürdürür. Kurmak, geliştirmek ve bugünkü konumuna getirmek için bir hayli emek harcadığınız iş yeriniz ve dolayısıyla emeğiniz, iş yeri sigortası teminatları ile en güzel şekilde güvence altına alınır.

  İş yeri sigortasının içeriği, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar, poliçenizde standart olarak bulunurken, ek teminatlar iş yeriniz için isteğinize bağlı olarak seçebileceğiniz teminatları içerir. Yaptığınız işe ve iş yerinizin bulunduğu konuma göre ek teminatlara ihtiyaç duyabilir, çalıştığınız sigorta şirketine eklenmesini istediğiniz teminatları belirterek iş yeriniz için sağlanan güvenceyi artırabilirsiniz. Sigortalının emrinde çalıştırdığı kişilerin sigortalıya ait olan parasını ve para ile ölçülebilen mallarını çalmak, zimmetine geçirmek, hile, dolandırıcılık veya sahtekarlık yolu ile emniyeti suistimal halleri sonucunda sigortalının uğrayacağı zararları karşılayan "emniyeti suistimal teminatı"ndan, basit bir cam kırılmasına kadar çeşitli detayların bulunduğu iş yeri sigortası ek teminatları ile iş yerleriniz ve harcamış olduğunuz değerli emeğiniz hemen her hasar riskine karşı güvence altına alınır.

  İş yerinizin ve emeğinizin kusursuz güvenliği için en kapsamlı korumayı sağlamak adına siz de sigortaladim.com üzerinden iş yeri sigortası teklifi alabilir veya 444 9 832 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayarak iş yeri sigortasının ek teminatlar seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

  BENZER HABERLER

  Hata tepsit ettik!

  Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

  sigorta

  SMS Onay

  Size özel teklifleri görebilmeniz için cep telefonunuza onay kodu gönderilecektir.


  Lütfen cep telefonunuza gelen sms onay kodunu girin.

  Lütfen 53270XXX00 numaları telefonuza gelen onay kodunu giriniz.
  Kalan Süre: 300
  Süre dolmuştur. İşlem yapmak için sayfayı yenileyin.