Hediye App Store kodu ile sevdiğin uygulamaları gönlünce indir!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “App Store” kodu hediye ediyoruz!

App Store kodunu yüklemek için appstore.com/redeem adresine Apple kimliğinle giriş yaparak sana ilettiğimiz kodu hesabına yüklemen yeterli. Yardım için support.apple.com/giftcard adresini ziyaret edebilirsin.

Sen de hemen kasko ya da trafik sigortası teklifi alıp, poliçeni online satın alarak sınırlı adetlerde geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilirsin!

 

Web sitemiz üzerinden; 22 farklı sigorta şirketinden teklif alarak, tüm teminatları ve detaylarını rahatça karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanı hemen satın alabilir ve 7/24 hasar hizmetinden yararlanabilirsin. Kampanya kapsamında kazanılacak tutarlar, satın alınan poliçe primi baz alınarak aşağıdaki tabloya göre belirlenecektir:

Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Trafik Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
500₺ 999₺ 25₺
1.000₺ 1.999₺ 50₺
2.000₺ ve üzeri 100₺
 
Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Kasko Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
500₺ 999₺ 50₺
1.000₺ ve üzeri 100₺
 

  • Kampanya, web sitemizden online olarak satın alınan kasko ve trafik poliçeleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için sigortaladım.com’a iletişim izni verilmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan App Store indirim kodu; sigortaladım.com web sitesinden teklif görüntülemede kullanılan ve iletişim izni verilmiş olan GSM numarasına 40 gün sonra sigortaladım.com tarafından SMS olarak iletilecektir.
  • Kazanılan App Store indirim kodunu; uygulamalar, oyunlar, müzikler, filmler ve iCloud hizmetleri için kullanılabilmektedir.
  • Kazanılan App Store indirim kodunun kullanılabilmesi için Apple kimliği gerekmekte olup, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir.
  • Kazanılan App Store indirim kodu devredilemez ve satılamaz. Kaybolması, çalınması veya izinsiz kullanılması halinde kod yenisi ile değiştirilemez.
  • Poliçenin satın alım tarihi itibariyle 30 gün içinde iptal olması halinde kampanyadan yararlanılamaz.
  • sigortaladım.com ve Apple Inc. kampanya kurallarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 13 Mart 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erdirilecektir.