Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
blog blog

Taksidi Bitmemiş Eşyalarınız Eşya Sigortası ile Güvende

13 Eylül 2022

Eşyalarınızı riskli durumlara karşı koruyan eşya sigortası ile her zaman güvende hissedersiniz. Eşya sigortası sunduğu avantajlar ve farklı hizmetler ile evinizi ve eşyalarınızı tehdit altında olmaktan korur.  Eşyalarınız depremden hırsızlığa, terör olaylarından kar ağırlığına kadar pek çok riskli durum ve doğal afetler karşısında teminat altına alınmaktadır. Eşya koruma sigortası ile eşyalarınızda oluşan zarar ve hasarlar karşılanmaktadır. Eşya sigortası geniş kapsamı ile ek ve asistan hizmetler de sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmaktadır. 1 yıl süreyle yapılmakta olan eşya sigortası yalnızca ev eşyalarınızı değil evde yaşamakta olan kişilerin eşyalarını da koruma altına alır. Ayrıca kişisel eşya sigortası ile kişisel kullanımınızda olan eşyalarınızı da dış etmenler nedeniyle uğranılabilecek zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz. Kişisel eşya teminatı hırsızlık ve kapkaç gibi olaylar karşısında çalınan çanta, kimlik, cep telefonu ve nakit para gibi kişisel eşyaları güvence altına almaktadır. 3. şahıslara verebilecek zararlara karşı da kayıpları gidermektedir.

Eşya Sigortası Hayatınızı Kolaylaştırır

Kapsamlı bir sigorta olan eşya sigortası ile hem evdeki eşyalar hem de kıymetli varlıklar güvence altına alınmaktadır. Çilingir yardımı, tesisat işleri, sağlık görevlisi, cam kırılması, ambulans hizmeti gibi pek çok farklı konuda destek hizmetler de sağlanmaktadır. Zorlu durumlar karşısında hayatınızı kolaylaştıran eşya sigortası tavsiye edilen bir sigorta olmaktadır. İsteğe bağlı olarak yapılmasına rağmen sağladığı avantajlarla kiracı ya da konut sahibi fark etmeksizin herkesin ihtiyacı haline geliyor. Eşya sigorta poliçesi nakit ya da taksitler halinde ödenebilmektedir. Oluşabilecek zararlara karşı evinizi güvence altına alan eşya sigortası garanti sağlarken bütçenizi de korumaktadır. Huzur ve güvenli bir ortamda yaşayabilmek ve eşyalarınızı koruma altına almak için vakit kaybetmeden eşya sigortası seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Eşya Sigortası ile Eşyalarınız Güvende

Eviniz ve eşyalarınız her daim beklenmeyen durumlara karşı risk altında bulunmaktadır. Riskli durumlar karşısında güvencesi olmayan kişilerin maddi manevi yıpranma payı daha yüksek olmaktadır. Size uygun koşullarla hazırlanmış eşya koruma sigortası ile beklenmeyen durumlara karşı önlem almış olursunuz. Sigortalı olmak zor durumlarda kaldığınızda bir yol haritanızın olması demektir. Eşyalarını yenileyen, değerli eşyalara sahip olan ya da eşyalarına maddi manevi emek vermiş olan herkes için eşyaları kıymetlidir. Ev sahibi ya da kiracı olmak fark etmeksizin eşyalar her zaman çeşitli risklerle karşı karşıya olduğu için eşya sigortası yaptırmak önemlidir. Özellikle yeni alınmış taksit ödemesi bitmemiş olan eşyalarınızı sigorta ile teminat altına alabilirsiniz. Sadece evinizi, eşyalarınızı değil ailenizi ve komşularınızı da eşya sigortası garanti altına alır.

Farklı Eşyalarınız İçin Farklı Sigortalar

Eşya sigortası evinizde yer alan buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi cihazları da kapsam altına almaktadır. Dış etkenlerden meydana gelen hasar ve zararlara karşı beyaz eşya sigortası ile beyaz eşyalarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Evinizde kullandığınız pek çok eşyaya özel farklı sigorta alternatifleri de bulunmaktadır. Eşya sigortası tavsiye edilmesinin nedenleri arasında DASK kapsamı dışında kalan kısımları tamamlaması da bulunmaktadır. Eşya sigortası yaptırılırken evdeki eşyaların toplam bedeli önemlidir.  Sigorta primi hesaplanırken farklı değerlere sahip olan eşyalar için farklı primler uygulanmaktadır. Eşya sigortası ile yalnızca eşyalara teminat verilmektedir. Konut sigortasına dahil olmayan eşya sigortası istenilmesi halinde konut sigortası ile birlikte yaptırılabilir. Eşya sigorta poliçe teklifleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.  Ek teminat yapılarak eklenen eşyalar ya da durumlar için prim tutarları artabilir. Sigorta şirketlerine göre ücretsiz olarak sağlanan hizmetlerin içerikleri değişiklik gösterebilir.

Evinizden uzaktayken bile eşyalarınızın güvende olması için sigortaladım.com eşya sigortası yaptırmalısınız. Online form ile hemen eşya sigortası teklifinizi alıp değerlendirebilirsiniz. Eşya sigortası ile ilgili merak ettiğiniz her şey için sigortaladım.com adresine göz atabilir ya da 7/24 sizin için hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Zor durumlar karşısında sizin yanınızda olan ve sizin için pratik çözümler üreten sigortaladım.com bünyesinde pek çok farklı sigorta şirketi bulunuyor. Tek bir form ile birden fazla firmadan sigorta teklifinizi alabilir, ihtiyacınız olan sigorta hizmetini ertelemeden hayata geçirebilirsiniz.  Uygun bütçeli sigorta paketleri sigortaladım.com ile bir tık kadar uzağınızda. Siz sevdiklerinizle zaman geçirirken sigortaladım.com eşyalarınızı korusun.

Editörün Seçtikleri

Benzer İçerikleri Gör

Güncel İçerikler

Sağlığıma Destek Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?
DSG Şanzıman Nedir? Avantajları ve Kronik Problemleri Nelerdir?
Köprü ve Otoyol Geçiş Ücretleri 2024
Motosiklet İçin Trafik Sigortası
Trafik Sigortası 2024 Yeni Fiyatlandırma Nasıl Olacak?
Konut Poliçelerinde Deprem Teminatı Nedir? İşleyişi Nasıldır?

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam
;