26 Mayıs 2021 / Çarşamba Sigortaladım Editörü

Trafik Sigortasını Sigortaladim.com Üzerinden Yaptırmak İsteyenler İçin Yol Haritası

Araçlarınızın trafiğe çıkması için yapılması zorunlu kabul edilen trafik sigortaları, araçların karşılaşacağı herhangi bir kaza ya da hasar durumunda maddi destek sağlamaktadır. Aylık düzenli olarak ödeyeceğiniz trafik sigortası primleri sayesinde yıl içerisinde ya da trafik sigortasının kapsadığı dönemler içerisinde karşılaşılan herhangi bir kazanın masrafları, trafik sigortası kapsamında finanse edilecektir. Araç trafik sigortası yaptırmak için online işlem imkânı sağlayan web sitemiz üzerinden, güvenli ve hızlı şekilde sigorta poliçesi oluşturulmaktadır.

Sigorta primlerinin tutarı ve ödeme detayları, alanında uzmanlaşmış müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere iletilecektir. Tercih ettiğiniz sigorta türüne, sigorta poliçesinin kapsadığı alanlara ve araçların genel özelliklerine bağlı olarak, trafik sigortasının içeriği ve aylık prim değerleri değişiklik gösterecektir. İnternetten trafik sigortası yaptırmak güvenli mi şeklindeki soru işaretleri, web sitemiz sayesinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Birbirinden güvenilir ve tanınmış sigorta şirketleriyle eş zamanlı hareket eden web sitemiz, sizler için en ideal ve güvenli sigorta poliçesini belirlemektedir.

Bilgilerini Gir

Web sitemiz üzerinden, online trafik sigortası yaptırmak adına sitemizdeki işlem adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Tercih ettiğiniz sigorta poliçeleri hakkında detaylı bilgi almak ve sizler için hazırlanan özel teklif paketlerinden faydalanmak için müşteri bilgilerinin talep edildiği ekranı doldurmanız gerekmektedir. İletişim bilgilerinizin yer aldığı sayfanın doldurulmasının ardından, müşteri temsilcimiz sizlerle etkileşime geçecektir. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmelerin ardından araçlarınızın türüne ve sizlerin talebine özel olarak çeşitli teklif paketleri sunulmaktadır. Araçların trafik sigortası olmadan trafiğe çıkmaları, olası her türlü kaza ve hasarın kişiler tarafından ödenmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Trafik sigortası, özellikle yerleşim yeri içinde kullanılan araçların hasar durumunu tamamen güvence altına alacaktır. Trafik kazalarının yaralanmalı ve ölümlü olacak şekilde, birçok riskleri barındırması, ortaya çıkan maddi hasarın da artmasına yol açmaktadır. Kusurlu olan tarafın, kendisinin ve karşı tarafın masraflarını karşılamak durumunda kalmasıyla araç sahiplerinin ödemesi gereken masraf tutarı gittikçe yükselmektedir. Trafik sigortası bulunan araçlar, ortaya çıkacak masraflardan sorumlu tutulmamakta ve tüm masraflar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

 

Yıl

Ölümlü Trafik Kazası

Yaralı Trafik Kazası

Toplam Trafik Kazası

2019

174.896

993.248

1.168.144

2020

1.064

125.837

306.559

2021

117

8.806

24.089

 

İnternetten trafik sigortası başvurusu yapmak için web sitemizin ana sayfasındaki adımları izleyebilirsiniz. Ana sayfada yer alan “Trafik Sigortası Teklif Al” seçeneğine tıklamanızın ardından ihtiyacınıza hitap eden sigorta poliçesi kampanyalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Teklifleri Karşılaştır

Trafik sigortası yaptırmak için web sitemiz üzerinden iletişim bilgilerini girdikten sonra sayfamızda sizlere sunulan teklif paketlerini incelemeniz yeterli olacaktır. Teklifleri karşılaştırdıktan sonra firmalar tarafından sunulan teklifler arasından sizlere hitap eden paketi belirleyebilirsiniz. Birçok sigorta şirketinin yer aldığı web sitemizde, araçlarınız için birçok ayrıcalık sağlayacak çeşitli trafik sigortası paketleri sunulacaktır. Her paketin kullanım süresi ve kullanım şartları değişiklik gösterdiğinden, trafik sigortası prim tutarları da farklı şekillerde belirlenmektedir. Trafik sigortası paketlerini detaylı inceledikten sonra sizlere hitap eden ve aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan sigorta paketleri için satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten trafik sigortası yaptırmak için birçok alternatif ve kolaylığı bir arada sunan web sitemiz aracılığıyla trafik sigortası poliçe işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarınızın trafiğe güvenle çıkabilmesi için güncelde geçerli bir sigorta poliçesinin bulunması gerekir. Araçlarınızın trafikte güvenle hareket etmesini sağlayan trafik sigortaları, karşılaştığınız trafik kazalarında meydana gelen hasarları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Her ay düzenli prim ödemesi yapmanız durumunda aktifliğini devam ettiren trafik sigortası poliçeleri, sigortanın kapsadığı faktörler dahilinde araçlarınızın birçok masrafını üstlenmektedir. Hata ve kusur oranı bulunmaması durumunda, araçlarınızın karşılaştığı tüm hasarlar, trafik sigortası dahilinde finanse edilecektir. Araç sigortaları için belirlediğiniz ve talep ettiğiniz detaylar kapsamında, internetten trafik sigortası yaptırma talepleriniz web sitemiz tarafından detaylı şekilde hazırlanmaktadır. Online trafik sigortası yaptırmak için sunulan teklifler arasından ideal olanı belirlemek ve satın almak için müşteri temsilcilerimizle anında iletişime geçebilirsiniz.

Satın Al

Araç sigortası yaptırmak istiyorum diyor ve size hitap eden uygun sigorta poliçelerini değerlendirmek istiyorsanız, web sitemiz üzerinden sigorta teklifi talep edebilirsiniz. Web sitemiz aracılığıyla iletişim bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcimiz tarafından sizlere ulaşılacaktır. Müşteri temsilcimizin aldığı bilgiler doğrultusunda en ideal sigorta paketleri belirlenir ve müşterilere sunulur. Araçların güvenle trafiğe çıkabilmesi adına trafik sigortası tekliflerinin içeriklerini incelemeli ve sigorta başvuru işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Trafik sigortası tekliflerini inceledikten sonra uygun bulduğunuz sigorta kampanyası için satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Satın al bölümü açılarak, sigorta poliçesine dair tüm bilgiler kabul edilmeli ve ödeme işlemleri için araç ve kart bilgileri doğrulanmalıdır. Araç türü, aracın özellikleri, kimlik bilgileri ve ödeme bilgilerine dair tüm detaylar belirlendikten sonra internet bankacılığı aracılığıyla güvenli ödeme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tercih edilen sigorta poliçesinin aylık prim tutarına ve ödeme detaylarına bağlı olarak, başlangıçta verilmesi gereken ücretlerde değişiklikler gözlemlenecektir.

İnternetten trafik sigortası yapılır mı sorusuna cevap arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun poliçeleri belirledikten sonra güvenli ve kolay şekilde poliçe sözleşmesini tamamlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Sigorta başvurusu için online işlemler tamamlandıktan sonra online bankacılık aracılığıyla tüm ödeme işlemleri tamamlanabilir ve sigortalar aktif hale getirilebilir. İnternetten trafik sigortası nasıl yapılır türündeki soru işaretleri, web sitemiz aracılığıyla ortadan kaldırılarak, müşterilere kolay işlem yapma imkânı tanınmıştır. Sigortaladim.com üzerinde yapılan yönlendirmelerden faydalanarak, trafik sigortası işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

İLGİLİ BLOG YAZILARI