Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
blog blog

Trafik, Kasko ve Diğer Sigorta İhtiyaçlarınız İçin Doğuş Güvencesi

15 Şubat 2024

Gücünü ortaklarından, müşterilerinden ve hizmetlerinden alan sigortaladım.com, 7 farklı sektörde 300'den fazla şirketle 35.000'den fazla çalışana sahip Doğuş Grubunun çeşitli sigortacılık faaliyetlerini yürüten bir kurumdur. 

Doğuş Sigorta Hakkında

Doğuş sigorta deyince akla gelen ilk isim olan sigortaladım.com, yeni nesil sigortacılık anlayışı ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünlerini, karşılaştırmalı olarak kurum ve bireylere ulaştırır. Doğuş Sigorta, hizmet verdiği tüm sigortacılık faaliyetlerinde en iyi hizmeti, en yenilikçi sistemleri kullanarak müşterilerine ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir.

Sigortaladım.com, kurulduğu günden bugüne en yeni sigortacılık anlayışı ile en modern yöntemleri kullanarak alanında lider olma vizyonu ile hareket eder. Türkiye'nin en çok tercih ettiği sigorta şirketi olmak adına beklenti ve ihtiyaçları en hızlı ve doğru şekilde karşılamak için çalışır. Doğuş Sigorta deyince akla gelen ilk isim olan sigortaladim.com, yaptığı işlerde en iyi hizmeti sunmak için belirlediği müşteri manifestosuna büyük önem verir. Yürütülen işlerde müşteri beklentilerini unutmadan samimi, çözüm odaklı, anlaşılabilir olmanın peşindedir.

Doğuş Sigortanın Faaliyet Alanları

Doğuş Sigorta denince akla gelen ilk isim olan sigortaladım.com, faaliyet gösterdiği alanları kurumsal çözümler ve bireysel çözümler olarak ayırır. Her iki alanda yapılan işlemlerde çözüm odaklılı davranmayı ana ilke olarak benimser.

Kurumsal çözümlerde firmalara yönelik birçok hizmet sunar. 

Bu hizmetler; iş yeri sigortası, grup sağlık sigortası, mühendislik sigortası, tarım sigortası, kar kaybı sigortası, emtia nakliyat sigortası gibi ihtiyaca yönelik pek çok konuda uygulanır. Kurumsal hizmetler gerçekleştirilirken kurumlar ve temsil ettiği üçüncü kişilere dönük risklerin engellenmesi ve güven duygusunun sağlanması amaçlanır.

Bireysel çözümler noktasında Doğuş grubu iştiraki olan sigortaladım.com, uzmanlık alanı olan kasko sigortası, trafik sigortası başta olmak üzere birçok alanda hizmet verir. Bu hizmetler arasında sağlık sigortası, konut sigortası ve taşıt sigortası, ferdi kaza sigortası, dask, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi müşterilerin ihtiyaç duyduğu birçok profesyonel hizmet bulunur.

Doğuş Sigorta, sunduğu hizmetler içinde en çok  yararlanılan sigorta türü olan araç sigortası ve kasko sigortası işlemlerinde hızlı çözümlere yönelik bir sistem geliştirmiştir. Sistemin temelinde  otomobil yetkili satıcıları bulunur. Bu sistem sayesinde otomobil yetkili satıcıları, müşterilerin birkaç sigorta firmasına ihtiyaç duymadan taşıt sigortası ve kasko sigortası tekliflerine karşılaştırmalı biçimde Doğuş Grubu iştiraki olan sigortaladım.com üzerinden ulaşması sağlanır. Bu işlemi gerçekleştirmek için sisteme  marka, model ve müşteri kimlik numarası bilgilerinin girilmesi yeterlidir. 

Doğuş Sigorta denince akla gelen ilk isim olan sigortaladım.com'un sunduğu hizmetleri, ihtiyaçlarınıza en uygun sigorta çözümünü kolaylıkla tercih edebilmek için sigortaladim.com üzerinden başvuruda bulunabilir ve teklif alabilirsiniz.

Editörün Seçtikleri

Benzer İçerikleri Gör

Güncel İçerikler

Kredili Kasko Nedir? Kredi ile Kasko Poliçesi Alınır Mı?
2. El Garanti Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?
Deprem Tehlike Değeri ve Hasarlı Bina Sorgulama
Deprem Sonrası DASK İçin Başvurulacak Yerler ve Adımlar Neler?
Vize Başvurularında Seyahat Sigortasının Önemi
Çekilen Araç Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam