17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Toyota Kasko Sigortası

Herhangi bir trafik kazasında karşı tarafa verilen zararlar kadar kendi aracınızın aldığı hasarlar da telafisi zor durumlara yol açabiliyor. Üstelik aracınızın başına gelebilecek olumsuz durumlar yalnızca trafik kazalarıyla sınırlı değil. Doğal afetler, kötü hava koşulları, hırsızlık, yangın ve benzeri durumlardan dolayı da aracınızın hasar görebileceği düşünüldüğünde kasko sigortası büyük bir kurtarıcıya dönüşüyor. Kasko poliçenizi tercih edeceğiniz sigorta şirketine bağlı olarak standart paket şeklinde satın alabileceğiniz gibi kapsamını genişleterek de kullanabilirsiniz. Ayrıca aracınızın markasına özel sunulan sigorta seçeneklerinden yararlanabilir; bu seçeneklerden biri olan Toyota Kasko'yu seçebilirsiniz. 

Toyota Kasko Sigortası ile Aracınız Olduğu Gibi Kalsın

Araç markalarının sunduğu kasko türlerinde en büyük avantaj kuşkusuz yetkili servislerden hizmet alınması, donanımlı personellerin tercih edilmesi ve yalnızca orijinal yedek parça kullanılması. Toyota Kasko'da da geçerli olan bu durum aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmakla kalmıyor; birçok farklı avantajı da beraberinde getiriyor. 

  • Cazip fiyat seçenekleri ve ödeme koşulları ile zorlanmadan aracınıza kasko yaptırabilir, her adımda Toyota kalitesinden faydalanabilirsiniz. 
  • Aracınızla birlikte sizi ve 3. şahıslara verilebilecek zararları da kapsayan sigorta türü, muafiyetsiz olarak yüksek teminatlar sunuyor. 
  • Acente ve servis birimi aynı çatı altında olduğu için hasar tespit, onay ve onarım gibi süreçler çok daha hızlı gerçekleşiyor. 
  • Satın alındıktan sonra 1 yıla kadar sıfır araçlarda yaşanabilecek ağır hasar / pert durumlarında sıfır araç bedeli kullanıcıya ödeniyor. 
  • Kapsamlı bir kasko yardım paketi içeren poliçe, aynı zamanda onarım süresi boyunca 7 güne kadar ikame araç desteği de sağlıyor.

Toyota Kasko'yu Farklı Yapan Etkenler Neler?

Toyota Kasko Sigortası, kullanıcıların geri dönüşleri ve fikirlerine göre şekilleniyor. Böylece her zaman daha fazla müşteri memnuniyeti hedeflenmiş oluyor. Müşteri memnuniyetini sağlayan diğer bir detay da diğer kaskoların çoğunda ek teminatlarla sunulan hizmetlerin Toyota Kasko'da tek bir pakette sunuluyor oluşu.

Kasko sigortasının içeriğinde aynı zamanda ferdi kaza sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi gibi aslında farklı poliçeleri kapsayan durumlar da teminat altına alınıyor. Kasko yardım paketinde çekiciden konaklamaya, kurtarmadan ulaşıma kadar sigortalıya birbirinden farklı hizmetler sunuluyor. Toyota Kasko'nun diğer önemli bir farkı ise yalnızca yeni araçlar için değil; 1990 sonrası Toyota modelleri için de geçerli olması. Toyota Kasko'ya hemen sahip olmak için yetkili Toyota bayilerine uğrayıp detaylı bilgi alabilir ya da "Teklif Al" butonunu kullanabilirsiniz.

İLGİLİ BLOG YAZILARI