07 Temmuz 2020 / Salı Sigortaladım Editörü

Skoda Kasko Sigortası

Araç sahipleri birçok riskle karşı karşıyadır. Ne kadar dikkatli araba kullanılırsa kullanılsın diğer sürücüler, olumsuz yol koşulları, hava durumu, araçta meydana gelebilecek ani arızalar çeşitli kazalara sebep verebilir. Bu kazalar karşısında oluşabilecek hasarlar bütçeleri sarsabilir, umulmadık ve bazen altından kalkılamayacak maddi kayıpların oluşmasına sebebiyet verebilir.

Kasko Yaptırın, Güvende Hissedin

Akla gelen, gelmeyen bir çok risk karşısında hazırlıklı olmak isteyen sürücülere uygun çözümler sunan ve risklerin gerçekleşmesi durumunda hasarı karşılayan çeşitli kasko ürünleri vardır. Kasko, huzurla araç kullanmayı ve risk hesabı yaparak endişe etmemeyi isteyen pek çok sürücü tarafından tercih edilmektedir. Araçların trafikte karşılaştıkları olumsuz durumların dışında daha pek çok etken zarar görmeye sebep olabilir. Park halindeki araca zarar verme sıklıkla karşılaşılan durumlardan biridir. Günümüzde artık daha fazla karşılaşılan olağanüstü hava koşulları sebebiyle de hasar meydana gelebilir. Araçların çalınması, dış aksamında yer alan parçalara zarar verilmesi, çeşitli toplumsal olaylardan veya doğal felaketlerden etkilenmesi olası risk faktörlerindendir. Kasko ürünleri tüm ihtimaller hesaplanarak hazırlanan planlardır. Zorunlu trafik sigortalarının sadece üçüncü kişilerin zararlarını karşılaması sebebiyle kasko ürünlerinin verdiği güvence araç sahipleri için son derece önemli hale gelmektedir.

Skoda Kasko Sigortası

Skoda kasko sigortası Skoda aracı olan araç sahipleri için ayrıntıları incelikle düşünülmüş özel bir poliçedir. Araç sahiplerini olası risklere karşı güvence altına alır. Risklerin gerçekleşmesi durumunda hasarı olabilecek en hızlı şekilde karşılar ve onarımların en doğru şekilde yapılmasını sağlar.

Büyük, küçük her türlü hasar Skoda Yetkili Servisleri aracılığı ile giderilir. Bu sebeple tamir esnasında orijinal parçalar kullanılır. Yetkili servislerin Skoda araçlar konusunda uzman olmaları sebebi ile tavsiyeleri ve yönlendirmeleri son derece önem arz eder. Konusunda uzman teknisyenler hasarları en doğru şekilde giderir ve müşteri memnuniyetine son derece önem verirler. Hasar oluşması durumunda Skoda kasko anlaşması olan yetkili servislerde hasar bedeli eksiksiz şekilde ödenir. Araç tamirleri yetkili servislerde yapıldığı ve orijinal parçalar kullanıldığı için aracın değeri korunur. Bu parçalar elbette yetkili servis güvencesindedir ve uygulamalar her zaman konunun uzmanları tarafından en doğru şekilde yapılır.

Skoda  Araç Sahiplerine Özel Kasko

Skoda araç sahiplerine özel uygulamalarda küçük ölçekli hasarlar için ücret talep edilmez. Mini onarım hizmeti pek çok kasko poliçesinde standarttır. Kasko paketlerinde terör, sel, deprem muafiyetinin olmaması ani oluşabilecek bu tür olaylara karşı hazırlıklı olmayı sağlar. Skoda kaskonun avantajlarından biri de aracın aracın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren bir yıl içinde oluşabilecek tamiri mümkün olmayan zararların gerçekleşmesi veya aracın çalınması durumunda peşin anahtar teslim araç bedeli ödenmesidir. Skoda araç sahiplerine özel poliçede hasarlı araç servise çekildikten sonra eğer 24 saat içinde onarım yapılamazsa geçici araç temini sağlanır. Eğer yetkili olmayan kişilerce araç çekilirse ve bu sebepten bir zarar oluşursa kasko poliçesi bu durumda oluşabilecek zararları da teminat altına alır. 

En İyi Kasko Planı

Skoda Kasko Poliçesi birçok risk faktörü göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu plan ile çok sayıda riske karşı araç sahibine maksimum teminat sunulur. Ayrıca araç içindeki kişilerin kazadan etkilenmesi durumuna karşılık da planlar içerir. Bir kaza esnasında kasko sahibi kusurlu olan taraf bile olsa hasarı karşılanır. Hasar anında çok hızlı bir şekilde müşteri temsilcisinden yardım alınabilir. Böylelikle kasko müşterisi ne şekilde davranması gerektiği konusunda doğru adımları rahatlıkla atabilir. Eksper hızlı bir şekilde olaya müdahil olduğu için en kısa sürede problemler çözülür ve araç en iyi şekilde tekrar kullanılabilir hale getirilir.

İLGİLİ BLOG YAZILARI