17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Renault Kasko Sigortası

Geleceği tahmin etmek imkansızdır. Varlıklarımız öngöremediğimiz riskler karşısında zarara uğrayabilir ve bu zararlar bizi maddi olarak zor durumda bırakabilir. Sigorta poliçeleri, gerçekleşme ihtimali olan riskleri güvence altına alarak katlanacağımız mali yükleri hafifletmek için adeta bir can simidi vazifesi görür. İsteğe bağlı bir sigorta ürünü olan kasko sigortası sayesinde, seyir ya da park halinde aracınızda meydana gelebilecek hasarlar sonucunda büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

Renault Kasko Sigortası Nedir?

Renault Kasko Sigortası, sadece Renault müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan, Renault yetkili servislerinden özel hasar sonrası onarım hizmeti almanızı sağlayan, zengin içerikli bir kasko ürünüdür. Renault Kasko ile her türlü hasarda, aracınızın Renault yetkili servislerinde, kaliteli orijinal yedek parça ve özenli işçilikle onarılmasını güvence altına alırsınız. Renault marka araç sahipleri için özel olarak hazırlanmış olan Renault Kasko Sigortası’nın sağladığı avantajlar ile Renault yetkili servislerinde aracınızın dayanıklılığı, güvenliği ve estetiğinden endişe duymaksızın gereken tüm müdahalenin uzmanlar tarafından yapıldığını bilmenin rahatlığını yaşarsınız. Renault Kasko Sigortası sahibiyseniz, belirli limitlere kadar aracınızda meydana gelen hasarlar için eksper beklemenize gerek kalmaz, onarım süreciniz hızlanır.

Renault Kasko Sigortası ile Aracınız Güvende

Aracınızın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz bir araçla çarpışması, aracınız hareket halinde ya da park durumundayken aracı kullanan kişinin iradesi dışında araca ani şekilde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın bu tip bir cisme çarparak devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyetle araca vereceği zararlar, aracın yanması, aracın ve araç parçalarının çalınması, doğal afetler ve sel ve su baskını hasarları, grev, lokavt ve halk hareketlerinden doğacak hasarlar ve kaza anında aracın içinde bulunan kişilerin göreceği zararlar, isteğinize bağlı oluşturulacak dar ve geniş kapsamlı planlarla Renault Kasko Sigortası kapsamında karşılanır.

Renault Kasko Sigortası ile İçiniz Rahat

Hasar anında rahatlıkla ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz hizmet yetkilisi size gerekli yönlendirmeyi yaparak kendinizi emin ellerde hissetmenizi sağlar. Aracınız, hasarınızın boyutuna göre mümkün olan en kısa sürede uzmanlar tarafından onarılarak size teslim edilir. Renault Kasko poliçesi, aracınızın trafiğe çıkamayacak kadar hasar gördüğü durumlarda ise sunduğu ikame araç hizmeti ile sizi araçsız bırakmaz. Renault Kasko Sigortası, standart kasko poliçelerinin kapsamında yer alan tüm teminatları sağlamanın yanı sıra, Renault sahiplerine özel sunduğu yüksek kalite standartlarına sahip hasar sonrası onarım hizmetleriyle de fark yaratır.

İLGİLİ BLOG YAZILARI