Sigortaladım.com Ödeme Şekilleri

Kredi Kartına Tek Çekim ya da Taksitlendirme Seçenekleri

sigortaladim.com, satın aldığınız sigorta ürünlerinin ödemelerini güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bilgilerinizi girdikten ve size sunulan tekliflerden birini seçtikten sonra doğrudan satın alma sürecine ulaşabilirsiniz. Satın alma işleminizi sigortaladim.com üzerinden kredi kartıyla tek çekim ve kredi kartına taksit seçeneklerinden herhangi biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemi sonrasında dilerseniz poliçenizi PDF olarak elektronik cihazınıza indirebilir, e-posta yoluyla yönlendirebilir veya adresinize kargo olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Satın alma aşamasında tüm bilgi alışverişi güvence altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak gerçekleştirilir. Kart numaranız başka bir kişi tarafından asla görüntülenemez. Tüm adımları tamamlayarak sigortaladim.com üzerinden sahip olacağınız sigortanın ödemesini kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartıyla Tek Çekim Ödeme


Sizin için hazırlanan tekliflerden en uygun olanını seçtikten sonra ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi tek çekim olarak yapabilirsiniz. Bu işlem için kart sahibinin; adı soyadı, kart numarası, kartın son kullanma tarihi ve CVV bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girmelisiniz. Poliçeleştirme işleminin tamamlanabilmesi için bankanızın kredi kartınızla yapacağınız satın alma işlemine onay vermesi gerekir.


Kredi Kartına Taksitle Ödeme


Seçtiğiniz sigorta ürünün ödemesini kredi kartınız ile taksitlendirebilirsiniz. Yapacağınız ödemelerde sigorta şirketinin anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksit seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Bu işlem için kart sahibinin; adı soyadı, kart numarası, taksit tutarı, kartın son kullanma tarihi ve CVV bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde girmeniz gerekir. Ödeme alanında karşınıza çıkan tutar, seçmiş olduğunuz taksit adedine göre değişiklik gösterebilirmektedir.