Ödeme Şekilleri

Sigortaladım.com Ödeme Şekilleri

Peşin ya da Taksitlendirme Seçenekleri

Sigortaladim.com, satın aldığınız sigorta ürünlerinin ödemelerini güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bilgilerinizi girdikten ve size sunulan tekliflerden birini seçtikten sonra doğrudan satın alma formuna ulaşabilirsiniz. Satın alma işleminizi Sigortaladim.com hesabına havale - EFT, kredi kartıyla tek çekim ve kredi kartına taksit seçeneklerinden herhangi biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemi sonrasında dilerseniz poliçenizi, bilgilendirme formunuzu ve mesafeli satış sözleşmenizi PDF olarak indirebilir, dilerseniz de adresinize kargo olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.


Satın alma aşamasında tüm bilgi alışverişi güvence altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak gerçekleştirilir. Kart numaranız başka bir kişi tarafından asla görüntülenemez. Tüm adımları tamamlayarak Sigortaladim.com üzerinden sahip olacağınız sigortanın ödemesini kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Havale - EFT Yoluyla Ödeme
İhtiyacınız olan sigorta için size özel teklifler sunulur. Bu teklifler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigorta ürününü seçip gerekli miktarı Sigortaladim.com banka hesabına havale veya EFT para transfer yöntemlerinden biriyle gönderebilirsiniz.
Havale veya EFT para transferleri için banka şubelerini, ATM’leri veya İnternet bankacılığı hizmetlerinden birini kullanabilirsiniz. Havale veya EFT ile ilgili ödeyeceğiniz komisyonlarla ilgili kendi bankanızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sipariş işleminin tamamlanabilmesi için havale veya EFT yolu ile gönderilen tutarın Sigortaladim.com hesaplarımıza geçmiş olması gerekir.


Kredi Kartıyla Tek Çekim Ödeme
Sizin için hazırlanan tekliflerden en uygun olanını seçtikten sonra açılan ödeme sayfasındaki formu doldurarak ödemenizi kredi kartıyla peşin olarak yapabilirsiniz. Bu işlem için kart sahibinin; adı soyadı, kart numarası, kartın son kullanma tarihi ve CVV bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girmelisiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra poliçenizin gönderileceği e-posta adresini girmeniz yeterlidir. Sipariş işleminin tamamlanabilmesi için bankanızın kartınıza onay vermesi gerekir.


Kredi Kartına Taksitle Ödeme
Seçtiğiniz sigorta tekliflerinden dilediğiniz ürünün ödemesini kredi kartınız ile taksitlendirebilirsiniz. Yapacağınız ödemelerde anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksit seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Bu işlem için kart sahibinin; adı soyadı, kart numarası, taksit tutarı, kartın son kullanma tarihi ve CVV bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde girmeniz gerekir. Sonrasında e-posta adresinizi belirterek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Poliçeniz ilettiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Ödeme alanında karşınıza çıkan tutar, seçmiş olduğunuz taksit adedine göre değişiklik gösterebilir.