Güvenli Ödeme

SİGORTALADIM.COM GÜVENLİ ÖDEMEOnline siteler üzerinden ürün ve hizmet satın alınırken göz önünde bulundurulması gereken hususların başında güvenlik geliyor. Yeni nesil sigortacılık anlayışı ile hareket eden Sigortaladım.com, poliçe alımlarında güvenli ödeme imkanı sunuyor. Ödeme konusunda sunduğumuz avantajlar ve yenilikçi sistemler sayesinde her ihtiyaca ve bütçeye yönelik sigorta ürün seçeneklerine güven içerisinde sahip olabilirsiniz.
SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş. markası olan Sigortaladim.com; sistematik alt yapısında, mağdur olmanızı engelleyecek yüksek güvenlik önlemleri kullanılıyor. Sigorta ürünlerinin satın alımı esnasında tüm kimlik bilgilerinizin üçüncü bir kişi tarafından görüntülenemeyeceğini, kopyalanamayacağını bilerek rahat bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Üstün Güvenlikli Koruma Deneyimi

Sigortaladım.com’da, bilgilerinizi gerçek anlamda güvence altına alan True BusinessID WildCard güvenlik sertifikaları tercih ediliyor. İletilen tüm bilgilerin güvenliği, 2048 bit şifreleme ile korunuyor. Kimlik ve kredi kartı bilgilerinizin bağlanma aşamasında, dijital şifrelemeyi sağlayan CRS ve KEY gibi anahtarlar kullanıyor. Kredi kartı bilgileriniz, sadece satın alma işlemi esnasında talep ediliyor. Ödeme ekranı geldiğinde ise kredi kartı bilgileriniz şifreli şekilde bankaya ulaştırılıyor. Satın alma işleminden sonra da sadece banka ile irtibat halinde olabilirsiniz. Dolayısıyla sigorta poliçesi alırken girilen hiç bir bilgiyi, veri tabanında kayıtlı bulmak mümkün değildir.

Ayrıca güvenlik sistemi, tüm tarayıcılarla ve bankalarla da uyumluluk gösteriyor. Kullanıcılar, yeşil adres çubuğunu fark ederek güvenli ve rahat şekilde hizmet alımı yapabiliyor. Sigortaladım.com’un güvenirliğini, yeşil adres çubuğu kısmındaki https ve asma kilit eklentisinden kolayca teyit edebilirsiniz. Dilerseniz SSL logosu kısmından pop-up penceresini açarak sertifika bilgilerininin geçerliliği inceleyebilirsiniz.
Doğrulama özelliği gelişmiş olan güvenlik önlemleri, kötü niyetli kullanımı engellenmiş oluyor. Kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından görülmesine önleyen şifre kombinasyonları sayesinde müşteriler de bilgilerini rahat bir şekilde paylaşarak talep ettiği sigorta ürününe sahip oluyor.
İhtiyacınız olan sigorta poliçenizi, Sigortaladım.com üzerinden güven içinde satın alabilirsiniz.