Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
blog blog

Kredili Kasko Nedir? Kredi ile Kasko Poliçesi Alınır Mı?

09 Mayıs 2024

Kredili kasko; sigortaladim.com ve Fibabanka iş birliği ile sunulan, araç sahiplerinin kasko sigortası ödemelerini kolaylaştırmak için düzenlenmiş bir kampanyadır. 

Araç sahiplerine beklenmedik hasar veya kaza gibi durumlar karşısında teminat sağlayan kasko sigortası, tüm sürücüler için önemli bir güvencedir. Ancak günümüzde artan kasko sigortası fiyatları sebebi ile bazı araç sahipleri sigorta primlerini ödemekte zorlanmaktadır. Kredili kasko ise kasko sigortası yaptırmak isteyen araç sahiplerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir çözümdür.

Kredi ile kasko sigortası yaptırmak isteyen araç sahipleri, sigortaladim.com ve Fibabanka iş birliği ile sunulan kredili kasko kampanyasından yararlanarak kasko primlerini çok daha rahat bir şekilde ödeyebilir.

Fibabanka 3 Ay Ertelemeli Alışgidiş Kredisini Nasıl Kullanabilirim?

Fibabanka Alışgidiş kredisi ile, sigortaladim.com üzerinden yaptıracağınız 20 bin TL’ye kadar olan kasko sigortası ödemelerinizi 3 ay ertelemeli 3 ay vade veya 6 ay vade seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Fibabanka 3 ay ertelemeli Alışgidiş kredisini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Fibabanka müşterisi iseniz;

  • Sigortaladim.com’dan araç bilgilerinizi girerek kasko sigortası için teklif alın.
  • Teklifleri karşılaştırarak ihtiyacınıza uygun olan kasko sigortası poliçesini seçin.
  • Ödeme adımına geldiğinizde, “Alışveriş Kredisi” seçeneğini işaretleyin.
  • Sizden istenen bilgileri doldurarak kredi başvurunuzu onaylayın.
  • Sigortaladim.com’dan gelen mesaj ile kredi vadenizi seçin ve diğer adımları tamamlayın.
  • Kredi başvurunuz onaylandıktan ve ödemeniz gerçekleştikten sonra, sigortaladim.com üzerinden seçtiğiniz kasko sigortası poliçesi otomatik olarak onaylanacaktır. 

Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Alışveriş kredisi kullanmak için ilk olarak Fibabanka başvuru sayfasında sizden istenen bilgileri doldurun ve kredi başvurunuzu yapın.
  • Krediniz onaylandıktan sonra Fibabanka mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile Fibabanka müşterisi olun.
  • Fibabanka müşterisi olduktan sonra yukarıdaki adımları aynen izleyerek, sigortaladim.com üzerinden kasko sigortası satın alabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi ile Kasko Poliçemi Nasıl Satın Alabilirim?

Fibabanka alışveriş kredisinden yararlanmak için ilk olarak Fibabanka müşterisi olmanız gerekir. Yukarıdaki adımları izleyerek mobil bankacılık aracılığıyla Fibabanka müşterisi olabilirsiniz.

Fibabanka tarafından sunulan Alışgidiş kredisi, 20 bin TL’ye kadar olan kasko alışverişlerinde kullanılabilmektedir. Kasko sigortası satın alırken kredi kartı limitinizi doldurmak istemiyorsanız, sigortaladim.com ve Fibabanka güvencesi ile sunulan 3 ay ertelemeli 3 ay vade veya 6 ay vade seçeneklerine sahip olan kredili kasko kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Sigortaladim.com üzerinden yaptıracağınız kasko sigortası poliçelerinde, ödeme adımına geldiğinizde “Fibabanka Alışgidiş Kredisi” seçeneğini işaretleyerek kasko poliçenizi kredili olarak satın alabilirsiniz.  

Araç sahiplerine ödeme konusunda esneklik sağlayan kredili kasko kampanyasından yararlanmak için siz de hemen sigortaladim.com’dan teklif alın hem kasko sigortanızın ödemesini erteleyin hem de sigortaladim.com’un size özel sunduğu avantajlardan yararlanın!

 

Editörün Seçtikleri

Benzer İçerikleri Gör

Güncel İçerikler

Sağlığıma Destek Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?
DSG Şanzıman Nedir? Avantajları ve Kronik Problemleri Nelerdir?
Köprü ve Otoyol Geçiş Ücretleri 2024
Motosiklet İçin Trafik Sigortası
Trafik Sigortası 2024 Yeni Fiyatlandırma Nasıl Olacak?
Konut Poliçelerinde Deprem Teminatı Nedir? İşleyişi Nasıldır?

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam
;