Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
3 ay ertelemeli alışveriş kredili kasko kampanyası

sigortaladım.com'dan
Alışveriş Kredili Kasko Kampanyası, şimdi al, 3 ay sonra öde!

sigortaladım.com Kasko Sigortalarında Fibabank güvencesi ile 3 ay ertelemeli 3 ay vade veya 3 ay ertelemeli 6 ay vade seçenekleriyle ödeme fırsatı sunuyor!

Kasko Tekliflerini Gör

Şimdi Al, 3 Ay Sonra Öde Kredili Kasko Kampanyası'na
ek olarak harika kampanyaların birinden yararlanma fırsatı!

Sigortasını sigortaladım.com’dan alan tüm müşterilerimize CarrefourSA alışveriş çeki hediye ediyoruz.
Trafik ve kasko sigortan alışveriş çekine dönüşüyor!
Trafik sigortası, kasko yada dask sigortası satın alan TURKCELL’lilere özel müşterilerine sigortaladım.com'dan market ve akaryakıt çeki kazanma fırsatı.
TURKCELL’lilere Özel
Trafik ya da Kasko Sigortası satın alan herkese Migros’tan market alışverişi hediye!
Migros alışveriş kodu ile bedava alışverişin keyfini çıkar!
Kasko ve Trafik Sigortasını sigortaladım.com’dan yaptıranlar akaryakıt kod hediyesiyle yolların keyfini çıkarıyor.
Opet Yakıt puan kazan, yolların keyfini sür!
sigortaladım.com'dan 5.000 TL ve üzeri kasko ürünü satın aldığında; D-Expert'te geçerli Temel Ekspertiz Paketi hediye!
sigortaladım.com'dan Ekspertiz Kampanyası
nasıl kullanabilirim

Fibabanka 3 Ay Ertelemeli Alışgidiş Kredisini
nasıl kullanabilirim?

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 20.000 TL'ye kadar olan kasko alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan, ödemelerinizi 3 ay erteleyerek yapabilirsiniz.

Ödeme tamamlama aşamasında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtiğinizde, kredi işleminiz sonrasında poliçeniz otomatik olarak oluşacaktır.

Hemen Kasko Sigortası
Teklifi al, kampanyadan
yararlan!

Alışveriş Kredisi ile kasko poliçemi nasıl satın alabilirim?

nasıl satın alabilirim
1
Bilgilerini gir
2
Teklifleri karşılaştır
3
Ödeme adımına geç
4
SMS linkine gitsigortaladım.com'dan gelecek SMS ile vadeni seçerek kredi adımlarını 20 dk. içerisinde tamamlayabilirsin.
5
Kredini kullanKredin onaylandıktan sonra poliçen otomatik olarak onaylanır ve kullanmaya başlayabilirsin.
  • Ödeme adımında Alışveriş Kredisi seçeneği seçildiğinde, sigortaladım.com sayfasında, ilgili formları doldurarak kredi başvurunuza ve sonrasında kredi kullanımı için gerekli dökümanlarda onayınız alınacaktır.
  • Kredi işleminiz tamamlandıktan sonra ödemeniz gerçekleşecek ve tekrar sigortaladım.com'a otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
detaylar

Alışveriş kredisinden faydalanmak için Fibabanka başvuru sayfasındaki bilgileri doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı sonrasında cep telefonunuza gelecek mesaj üzerinden Fibabanka Mobil’i indirerek Görüntülü Bankacılık ile anında Fibabanka müşterisi olabilir ve kredi kullandırımı için gerekli dokümanları onaylayabilirsiniz. Görüntülü Bankacılık ile müşteri olabilmeniz için çipli yeni T.C. kimlik kartı ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi içeren bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.

Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup sigortaladım.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile yaptığınız alışverişlerde, poliçe iptali yapmak istediğiniz durumda ve iptal talebiniz kabul edildiği takdirde poliçe bedeli kredi ile ilişkili hesaba sigortaladım.com tarafından iade edilecektir ve krediniz de kapatılacaktır.

banka kredisi telefon

Kredi Limitinizi Öğrenmek İster Misiniz?

Fibabanka tarafından sigortaladım.com'a özel limitinizi akışa girmeden önce SGRTLDM yazıp aralarına bir boşluk bırakarak sırasıyla, T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi GGAAYYYY şeklinde yazarak 3422'ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda sigortaladım.com 444 9 832 numaralı çağrı merkezi üzerinden poliçe teklifi alarak ödemelerinizi Fibabanka Alışgidiş kredisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları

Şimdi al 3 ay sonra öde Kredili Kasko Kampanyası, 11 Aralık  2023 - 31 Mart 2024 tarihleri aralığında web sitemizden online olarak ya da 444 9 832 numaralı çağrı merkezimizden satın alınan kasko sigortalarında, 20.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında geçerlidir.

Kampanya, tüm Kasko paketleri ve araç gruplarında geçerlidir.  Kampanya, tüm araç tiplerinde geçerlidir.

Sigortaladım’dan kasko sigortanı şimdi alıp 3 ay sonra ertelemeli olarak, Fibabanka alışveriş kredisi ile değişken vade sayısı ve faiz oranları ile ödeme fırsatı. Şimdi al 3 ay sonra öde Kasko Kampanyası ile, 3 ay ertelemeli olan seçeneği seçersen, tercihine göre Fibabanka’dan 3 ay ya da 6 ay vadeli kredi kullandırılacaktır.  Ayrıca farklı vadelerde ve faiz oranlarında kredi seçenekleri de mevcuttur.

3 ay ertelemeli kredilerde, ödemeler poliçe kesiminden 3 ay sonra başlayacaktır.

Market veya akaryakıt hediye çeki kampanyalarından birinden yararlanman halinde, ücretsiz araç muayene kampanyasından faydalanamazsın. Kampanyalar birleştirilemez ve sigortaladım.com kampanyaları istediği zaman değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir.

Kampanyadan yararlanabilmek için sigortaladım.com’a iletişim izni verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanma hakkı başka bir isim ve/veya plakaya devredilemez.

Kredi başvurusu 24 saat içinde tamamlanmazsa poliçe iptal olacaktır.

3 ay ertelemeli kredi kullanmak istersen, Fibabanka Alışgidiş kredisi sayfasında vade seçeneklerinde, tercihine göre 6 ay vade %3,40 faiz veya 9 ay %3,40 faiz oranlı seçenekleri seçmelisin. Fibabanka tarafından sunulan farklı vadelerde kredi seçenekleri de mevcuttur, bunlar arasından da seçim yapabilirsin.Fibabanka vade ve faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Hemen Kasko Sigortası
Teklifi al, kampanyadan
yararlan!

Sıkça Sorulan Sorular

Poliçenin ödemesi yapılmadığı için kaskon geçersiz olacaktır. Bu nedenle kaskon hasarı karşılamayacaktır. Unutma, ödemesi yapılmayan poliçeler 24 saat sonra iptal olacaktır.

 

Kredi başvurusu 24 saat içinde tamamlamazsa poliçe iptal olacaktır.

 

Kredi başvuru sürecinin olumsuz sonuçlanması durumunda, yeni bir kasko teklifi alıp, ödemeyi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsin.

 

Evet, kampanyalarımızdan seçeceğin birinden (Migros, Carrefour, Opet, Ücretsiz Araç Muayene ) faydalanabilirsin. Ödeme adımından önce sana en uygun kampanyalardan birini seçebilirsin.

Market veya akaryakıt hediye çeki kampanyalarından birinden yararlanman halinde, ücretsiz araç muayene kampanyasından faydalanamazsın. Kampanyalar birleştirilemez ve sigortaladım.com kampanyaları istediği zaman değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir.
 

Carrefour Alışveriş Çeki Kampanyası https://www.sigortaladim.com/kampanya/carrefour-hediye-ceki
Opet Akaryakıt Çeki Kampanyası https://www.sigortaladim.com/kampanya/opet-akaryakit-kampanyasi
Migros Alışveriş Çeki Kampanyası https://www.sigortaladim.com/kampanya/sigortaladim-migros-kampanyasi
Ücretsiz Araç Muayene Kampanyası https://www.sigortaladim.com/ucretsiz-arac-muayenesi-kampanyasi

 

Kredili kasko poliçesi alman ve daha sonra iptal ettirmen durumunda, ilk önce ilgili kasko bedeli kullandığın krediye istinaden bankaya iade edilir.

 

Fibabanka Alışgidiş kredisi sayfasında, vade seçeneğine geldiğinde ,  tercihine göre 6 ay vade %3,40 faiz veya 9 ay %3,40 faiz oranlı seçenekleri seçmelisin. Bunladan birini seçersen ilk taksitin poliçe kesim tarihinden 3 ay sonra olur. Fibabanka vade ve faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam