17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

KIA Kasko Sigortası

Günlük yaşam sırasında pek çok görünür/görünmez kaza meydana gelebilmektedir. Araç sahibi olanlar, herhangi bir kusur işlemese bile elde olmayan sebeplerden ötürü maddi hasara uğrarlar. Hiç beklenmeyen bir anda oluşacak maddi hasarlar araç sahiplerini zor durumda bırakmakta, bütçelerini sarsmaktadır. Bu şekildeki istenmeyen durumlara karşı bir güvence yaratan kasko sigortası, araç sahiplerinin güvenli ve rahat hissetmelerini sağlar. Her ihtiyaca yönelik hazırlanabilen kasko sigortaları sayesinde olası kazalar sonucu oluşan maddi zararlar güvence altına alınabilir.

KIA Kasko Sigortası Endişelere Son Veriyor

Kasko sigortaları, araç sahiplerinin endişe duymalarının önüne geçer, güvenli ve huzurlu bir sürüş imkânı sağlar. Her gün akan trafikte birbirinden farklı belki de binlerce kişiyle karşılaşılır, kurallara uymayan ve bazen kendi canını bile tehlikeye atan sürücüler nedeniyle sayısız kaza yaşanmaktadır. Belki de yola aniden çıkan bir hayvan ya da teknik akşamların arızalanması ile meydana gelebilen kazalar, her sürücü için endişe verici bir durum olmaktadır. Kazalarda meydana gelebilecek can kayıplarına yönelik yapılacak bir şey olmasa da mal kayıplarının önüne geçmek kasko sigortaları sayesinde mümkündür. Zorunlu olmamasına karşın kasko sigortası, her sürücünün yaptırması tavsiye edilen bir teminat niteliğindedir.

KIA Sahiplerine Özel Kasko Sigortası

KIA, ülkemizde sıkça tercih edilen otomobil markalarından bir tanesidir.   KIA marka otomobile sahip olan sürücüler, markalarına uygun şekilde düzenlenen kasko sigortaları sayesinde güvenli ve huzurlu bir sürüş olanağı sağlayabilirler.

Yetkili Servis Güvencesi

KIA Kasko sayesinde araç sahipleri, araçlarını KIA Yetkili Servisleri’nde, alanında uzman teknisyenler tarafından onarabilir, böylelikle otomobillerini ilk günkü gibi güvenle kullanmaya devam edebilirler. Olası hasar durumlarında yalnızca KIA orijinal parçalarının kullanıldığı KIA Kasko ile aracınızın her parçası ilk günkü bütünlüğünü korur. Deprem, sel, terör ya da sabotaj gibi durumların dışında yanardağ püskürmesi benzeri her ihtimali düşünen KIA Kasko, grev, lokavt, kargaşa durumları ya da protesto gibi tüm durumlarda olası zararları muafiyetsiz olarak teminat altına almaktadır.

Allianz Sigorta ya da Generali Sigorta gibi bu alandaki uzman kuruluşlar tarafından özel olarak hazırlanan KIA Kasko Sigortası sayesinde mini onarım hizmeti, yol yardım hizmeti, ferdi kaza ya da anahtar kaybı gibi geniş perspektifte teminat alabilirsiniz. TSK mensuplarına ve eşlerine, öğretmenlere, mülki idare personeline, memurlara ve eczacılara yapılan indirimler gibi meslek indirimlerinin dışında pek çok indirim seçeneği ile sunulan KIA Kasko Sigortası ile güvenli ve huzurlu bir sürüş yaşayabilirsiniz.

İLGİLİ BLOG YAZILARI