Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
blog blog

Sigortaladim.com ile Kasko Yaptırmak Çok Kolay

05 Ocak 2022

Araçların herhangi bir kazaya karışması ya da elde olmayan sebeplere bağlı olarak zarar geçirmesi gibi riskler, trafik kaskosuyla ortadan kaldırılmaktadır. Araçlarınızın trafiğe güvenli şekilde çıkmasını sağlayan trafik kaskosu sayesinde başınıza gelen her türlü kazanın maddi hasarı, kasko tarafından karşılanacaktır. Olası kazalardaki maddi yükün ortadan kalkmasına ve kişilerin hastane işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilmesine olanak tanıyan trafik kaskosu, web sitemiz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Araçlarınız için en ideal teklifleri alabileceğiniz web sitemiz üzerinden kasko yaptırmak için başvuru talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Arabaya kasko yaptırmak için ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi ve hizmeti, sayfamız üzerinden edinebilirsiniz. Araçlarınızın modeline, özelliğine ve talep ettiğiniz kaskonun detaylarına bağlı olarak, farklı kampanyalardan faydalanma imkânınız bulunmaktadır. İsteğinize uygun paketlere erişim sağlamak ve ihtiyaç duyduğunuz tüm kategorilerde kasko sigortası yaptırmak için sayfamız üzerinden teklif almanız yeterli olacaktır. Arabaya kasko yaptırmak istiyorum diyor ve güvenli şekilde kasko işlemlerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız, web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bilgilerini Gir

Web sitemiz üzerinden, aracınız için en uygun kasko sigortası paketlerine erişim sağlamak için teklif alabilir ve aldığınız teklifleri kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Birçok kasko ve sigorta şirketiyle eşzamanlı olarak hareket eden web sitemiz trafik kazalarının arttığı son dönemlerde, araçlarınızın ve sizlerin güvenliğini sağlayacaktır. Artan araç sayısına bağlı olarak, yıllara göre trafik kazası oranlarında ve sayılarında artışlar meydana gelmektedir.

 

Yıl

Ölümlü Kaza Sayısı

Yaralanmalı Kaza Sayısı

Toplam Kaza Sayısı

2019

174.896

993.248

1.168.144

2020

1.064

125.837

306.559

2021 Ocak

117

8.806

24.089

 

Trafik kazası verileri dikkate alındığında, yıl içerisinde çok fazla ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan kazanın meydana geldiği anlaşılmaktadır. Ortaya çıkan kazalardaki maddi kayıpların karşılanması için araçların trafik kasko sigortasına sahip olması gerekmektedir. Kaza esnasında yaralanan kişilerin hastane masrafları, kasko sigortası kapsamında ödenek olarak desteklenir. Araç sahiplerinin herhangi bir kasko sigortası yaptırmaması, sigortalının ya da karşı tarafın maddi manevi hasar görmesi durumunda, tüm maliyetin kişiler tarafından karşılanmasını zorunlu kılmaktadır. Kasko yapılan araçlarda ve kusurlu olunması halinde, karşı araçta meydana gelen kazalarda ortaya çıkan tüm maddi hasarların kasko tarafından karşılanması için söz konusu araca kasko yaptırmak gerekir. İnternetten kasko yapılır mı sorusuna cevap olarak, web sitemiz üzerinden kolay ve güvenli kasko işlemlerinin gerçekleştirilebildiğini belirtmek isteriz. Sayfamızdaki başvuru formunu açtıktan sonra, bilgilerinizi sisteme girmeniz ve sizler için en ideal teklifi almanız yeterli olacaktır.

Teklifleri Karşılaştır

Aracın kaza öncesinde kasko kaydının bulunmaması ya da sigorta sürecinin sona ermesi durumunda, ortaya çıkan hasarların araç sahipleri tarafından karşılanması gerekir. Aracınızın tüm riskleri kapsaması ve her türlü faktörün desteklenmesi amacıyla, araçlara geniş kapsamlı kasko sigortası yapılmalıdır. Web sitemizi kullanarak, sizler için hazırlanan özel kampanya ve tekliflerden faydalanabilir, aracınız için en ideal kasko paketini belirleyebilirsiniz. Sizler için belirlediğimiz teklif paketlerinin içeriklerini kontrol etmeniz ve ihtiyacınızı karşılayacak uygun kasko paketini belirlemeniz, trafik kaskonuzu oluşturmak için yeterli olacaktır. Sizlere hitap eden ve ihtiyacınızı karşılayan teklif paketini belirledikten sonra müşteri temsilcimiz aracılığıyla kampanya detaylarına erişebilirsiniz.

Aracınızın modeli, özellikleri ve kasko paketinden beklentileriniz, sizler için hazırlanacak tekliflerin içeriğini değiştirecektir. İnternetten kasko yaptırmak için sayfamızdaki teklif al bölümüne tıklamanız ve talep edilen bilgileri girmeniz, uygun tekliflerin hazırlanması için yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri kapsamında özel olarak hazırlanan teklif modelini tercih etmeniz durumunda, müşteri temsilcimize geri dönüş yapmalısınız. Uygun bulduğunuz teklifler için geri dönüş yaptıktan sonra ihtiyacınıza hitap eden kampanyalar için detaylı görüşme yapmak amacıyla, müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçecektir. Özellikle yeni alınan araçların trafik güvencesini sağlamak için gerekli görülen trafik kasko sigortaları, araçların karşılaşabileceği her türlü kaza ve tehlike esnasına devreye girecektir. Araç sahibin herhangi bir kusuru olmadan ortaya çıkan kaza ve hasarlar, kasko kapsamında ödeneğe dönüştürülmektedir. Araçların karşılaştığı kaza ve farklı durumlar sebebiyle meydana gelen hasarlar değerlendirilerek, araç sahibine gerekli ödemeler iletilecektir.

Satın Al

Web sitemiz üzerinden talep ettiğiniz trafik kaskosu tekliflerini inceledikten sonra, ihtiyacınıza ve beklentinize hitap eden kasko paketi için görüşme yapabilirsiniz. Trafiğe çıkan her aracın zorunlu olarak yaptırması gereken kasko sigortası, web sitemiz üzerinden uygun kampanyalarla kullanıma sunulmaktadır. Araçlarınızın türüne ve özelliklerine bağlı olarak farklı şekillerde kullanıma sunulan kasko modelleri, araçların karşılaşacağı her türlü maddi hasarı karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Web sitemiz üzerinden aldığınız teklifleri inceledikten sonra, sizlere hitap eden teklif paketleri için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz, paketleri satın almak için yeterli olacaktır. Seçtiğiniz kasko paketini belirledikten sonra ödeme detaylarını ve kasko sigortasının kapsamını belirlemeniz ve satın alma aşamasına geçmeniz gerekmektedir.

Satın alma işlemlerini fiziki ortamda gerçekleştirmek yerine, Sigotaladim.com adresi üzerinden online şekilde gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Kasko yapma taleplerinize doğrudan karşılık veren ve sizler için en uygun paket modelini belirleyen web sitemizde, %100 güvenli ve sertifikalı kasko işlemi gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. İnternetten kasko yapmak güvenli mi şeklindeki soru işaretleriniz, birbirinden kaliteli ve ileri gelen sigorta firmalarıyla çalışan Sigortaladim.com adlı web sitemiz sayesinde tamamen ortadan kalkacaktır. Kasko yaptırmak için belirttiğiniz tüm kimlik ve ödeme bilgilerini koruma altına alan web sitemiz, kasko sigortanızın güvenle hayata geçmesini sağlayacaktır. Tercih ettiğiniz kasko paketinin başlangıç ve bitiş tarihleri, sizlerin talepleri üzerinde güncellenmektedir. Kısa ya da uzun vadede kullanım imkânı bulunan kasko paketlerimize erişmek için sayfamız üzerinden kolayca teklif alabilirsiniz.

Editörün Seçtikleri

Benzer İçerikleri Gör

Güncel İçerikler

Sağlığıma Destek Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?
DSG Şanzıman Nedir? Avantajları ve Kronik Problemleri Nelerdir?
Köprü ve Otoyol Geçiş Ücretleri 2024
Motosiklet İçin Trafik Sigortası
Trafik Sigortası 2024 Yeni Fiyatlandırma Nasıl Olacak?
Konut Poliçelerinde Deprem Teminatı Nedir? İşleyişi Nasıldır?

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam
;