17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Jeep Kasko Sigortası

Araç sahiplerinin trafikte ya da park halinde araçlarını korumak için yapması gerekenlerin başında kasko sigortası yaptırmak geliyor. Kasko sigortasının değeri, özellikle hoş olmayan sürprizlerle karşılaşıldığında anlaşılıyor. Hiç hesapta yokken çıkan külfetli maliyetler, kasko sigortası ile ortadan kaldırılabiliyor. İsteğe bağlı yapılan araç sigortaları, istenmeyen durumlarla karşılaşılınca mali olarak kaybınızı telafi ediyor. Trafik sigortasına göre daha kapsamlı olan kasko sigortası, geniş koruma seçenekleriyle üst düzey bir hizmet veriyor. Kazada hatalı taraf poliçe sahibi olsa bile, diğer tarafın masraflarını da karşılayan koruma, risklerin güvence altına alınmasını sağlıyor. 

Standart Kasko Sigortasının Kapsamı

Standart bir kasko sigortası çarpma ve çarpılma anında hasarı temin ediyor. İster trafikte seyir halindeyken ister park halinde içinde sürücü yokken aracın karşılaşacağı çarpma, çarpışma, devrilme, düşme ve yuvarlanma gibi durumlarda maddi zararlar karşılanıyor. Aracın yanması veya kötü niyetli kişiler tarafından sabote edilerek ateşe verilmesi durumunda ve aynı zamanda hırsızlık ve hırsızlık teşebbüslerinde tam koruma sağlayan kasko, kullanıcılarına huzur sunuyor. 

Ek Talimatlar, Aracınıza Geniş Kapsamlı Koruma Sağlıyor

Standart kaskoya eklemeler yapılarak güvenlik kapsamı artırılabiliyor. Ek talimatlar sayesinde daha geniş kapsamlı korunan araç; deprem, heyelan, su baskını ve benzeri doğal afetlere karşı teminat altına alınıyor. Zarar verici toplumsal hareketler, terör saldırıları ve yetkililerin müdahaleleri sonucunda oluşan zarar, müşteriyi etkilemeden tamamen karşılanıyor. Enflasyon teminatı, eskime payı düşmeme teminatı, yardım teminatı ve kullanım kaybı talimatları gibi pek çok yönden güvence altına alınabilen araçlar, araç sahiplerini hoş olmayan sürprizlere karşı koruyor. 

Jeep Marka Araçlar İçin Özelleştirilmiş Kasko

Jeep marka araçlara özel olarak sunulan Jeep kasko sigortası sürücüleri olası risklere karşı koruyor. Aracın türü fark etmeksizin, Jeep marka otomobiller, kamyonetler ve minibüsler kapsamlı güvence altına alınarak kullanıcılara konforlu sürüş keyfi sunuyor. Yetkili servislerin sağladığı hizmetlere ek olarak kapsamlı bir teminat hizmeti sunan Jeep kasko, zengin asistan hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Hızlı hasar tespit süreci ve ekspertiz işlemleri ile hasar alan aracın maliyetini kısa sürede sizlere sunuyor. Anlaşmalı yetkili servislerde orijinal parça kullanılarak yapılan değişimler eksiksiz bir şekilde onarılarak aracınızı neredeyse ilk haline getiriyor. Araç tamir süresinde de müşterilerinin mağdur olmasını engelleyen Jeep kasko sigortası, araç temini sağlayarak kesintisiz bir konfor sağlıyor. Siz de aracınız için özelleştirilmiş kasko türünü kullanarak aracınızı istenmeyen durumlara karşı koruma altına alabilir, kafanız ve içiniz rahat bir şekilde sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İLGİLİ BLOG YAZILARI