17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Honda Kasko Sigortası

Günümüzde en usta sürücüler bile dış etkenler, karşı taraf hataları, araç arızaları, dikkat dağınıklığı gibi faktörlerin sebebiyle bir kaza riskiyle karşı karşıyadır. Bir otomobil kazası fiziksel, duygusal ve maddi olarak yıkıcı etkiler gösterebilir. Bu yıkıcı etkiler bazen altından kalkılamayacak kayıpların oluşmasına neden olabilir.

Zor Anlarınızda Kasko Yanınızda

Aracınızın bir kaza, yangın, hırsızlık veya sigorta poliçeniz tarafından kapsanan başka bir olay nedeniyle hasar görmesi veya kullanılamayacak duruma gelmesi durumunda hızlı bir şekilde normal hayatınıza dönmenize kasko sigortası yardımcı olur.

Tercih edeceğiniz kasko sigortası paketlerine göre yaralanma, can kaybı veya aracınızın karıştığı maddi hasarlı kazadan kaynaklanan tıbbi ve hukuki masraflara karşı korumalar da sağlanır.

Kasko sigortası isteğe bağlı olarak siz ve bir sigorta şirketi arasındaki sözleşmedir. Poliçe kapsamında belli bir pirim ödenir ve sözleşme süresi boyunca kasko sigortası, hatalı taraf siz olsanız dahi maddi kayıplarınız için ödeme yapmayı ve sizin o zor anlarınızı hafifletecek hizmetlerde bulunmayı taahhüt eder. Bu güvenceyi aldıktan sonra içiniz rahat ve huzurlu bir şekilde trafiğe çıkabilirsiniz. Tedirginlik ve gerginlikten oluşan stresin sebep olacağı kaza risklerini de saf dışı etmiş olursunuz. Zorunlu trafik sigortası ise sınırlı bir sigorta olup sadece kazaya karışan üçüncü kişilerin kayıplarını karşılar.

Honda Kasko Sigortası

Honda kasko sigortası Honda aracı olan araç sahiplerine özel olarak hazırlanmış bir sigorta poliçesidir. Honda kasko sigortası ihtiyacınız olan kapsama alanını ve tasarruf etmenin önemli avantajlarını sağlamak için planlanır. Söz konusu sigorta, Honda aracınızın olası hasar durumunda kazanın maddi ve manevi zararlarından sizin en az şekilde etkilenmeniz amacıyla özel olarak hazırlanır.

Honda Kasko Sigortası ile Aracınız Yetkili Servise Emanet

Honda kasko sigortası kapsamında aracınızın onarım, tamir ve bakım hizmetleri bilmediğiniz bir serviste değil, Honda tarafından eğitilmiş, konusunda uzman Honda yetkili servisi teknisyenleri tarafından yapılır.

Honda aracınıza mükemmel bir şekilde uyan parça, %100 garanti sağlayan, maksimum güvenlikli ve kaliteli orijinal yedek parçadır. Honda kasko sigorta kapsamında gerçekleştirilecek tüm işlemlerde orijinal yedek parça kullanılır. Bu şekilde Honda aracınızda yaşadığınız konfor ve performans garanti edilmiş olur ve aracınızın uzun ömürlü olması sağlanır. Kaza sonucu oluşan hasar, Honda yetkili servisinde %100 parça ve işçilik garantili onarıldığı için aracınız kazalı da olsa değer kaybetmez.

Kasko Hizmeti de Honda gibi Kaliteli

Kaza anında zarar görüldüğü takdirde müşteri temsilcisini aradığınızda çok hızlı bir şekilde hizmet verecektir. Yaşanılan kötü durumdan hızlı bir şekilde çıkmak için nasıl davranılması ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğini hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetlerinden telefon aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Honda kasko sigortası ile 2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, yapılması gereken işlemler ekspere ihtiyaç kalmadan hızlı bir şekilde tamamlanır.

İLGİLİ BLOG YAZILARI