17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Ford Kasko Sigortası

Trafik sigortası, her ne kadar herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın zararlarını karşılıyor olsa da aracın kendisini kapsamadığı için hem maddi hem manevi göz ardı edilemeyecek önemli kayıplar oluşabiliyor. Bu tarz durumlarda meydana gelen zararlar karşı tarafın yükümlülüğü altında değilse ekstra bir güvenceye ihtiyaç duyulabiliyor. Kasko veya diğer bir adıyla araç sigortası seçenekleri tam olarak bu noktada devreye giriyor. 

Size En Uygun Kasko ile Aracınızı Güvence Altına Alın 

Trafik sigortasının kapsamı dışındaki durumlar için aracınızı güvence altına alan kasko sigortası; kazalardan doğal afetlere, hırsızlıktan yangına kadar aracınıza zarar verebilecek birbirinden değişik durumları teminat altına alıyor. Böylece her zaman tehlikelere açık olan aracınız için duyabileceğiniz endişeleri ortadan kaldırıyor. Satın alacağınız kaskoların teminat kapsamını sigorta şirketine bağlı olarak genişletebilir veya varsa size sunulan farklı kasko alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Sigorta firmalarının sunduğu araç sigortası çeşitlerine ek olarak otomobil markaları da sadece kendi araçları için geçerli olan kasko seçenekleri sunabiliyor. Ford Kasko Sigortası da FKasko adıyla bu alternatiflerden birini oluşturuyor.

Ford Kasko Sigortası Tüm İhtiyaçlar için Sizinle

Ford aracınız için yaptırabileceğiniz bu özel kasko türü, orijinal yedek parça, Ford araçları konusunda uzman onarım ekibi ve Ford standartlarına uygun onarım süreci gibi oldukça önemli detayları garantisi altına alıyor. Bu nedenle Ford kaskonuzdan yararlanırken aklınıza gelebilecek soru işaretleri ortadan kalkmış oluyor. 

Ford Kasko Detayları

FKasko, Allianz ve Axa Sigorta iş birliği ile hazırlanmış özel ve genişletilmiş bir kasko türü. Ford aracınız için FKasko'yu tercih ettiğinizde alacağınız hizmetler Allianz veya Axa Sigorta üzerinden sağlanmakla birlikte orijinal yedek parça, uzman kadro, yetkili teknik servis gibi konularda ise Ford'un yüksek standartlı hizmet ayrıcalıklarından yararlanmış oluyorsunuz. 

FKasko'nun aracınız içim sunduğu diğer avantajlar; 

  • Muafiyetsiz orijinal cam değişimi yapılması,
  • %65 düzeyine varan hasarsızlık indirimi,
  • Belirli bir limite kadar ekspertiz onayına ihtiyaç duyulmaması ve hızlı onarım avantajı,
  • Deprem ya da terör saldırıları ve benzeri durumlar sonucu aracınız zarar gördüğü takdirde muafiyetsiz sigorta şeklinde sıralanıyor.

Ford Kasko ile Güvenli Hizmet Alın

Bir aracın onarım sürecinde kullanılan parçalar ve teknikler kuşkusuz o aracın kullanım ömrünü ve sürücü konforunu doğrudan etkiliyor. Bu durumun farkında olan Ford, araçlarının onarım aşamasında yüksek teknoloji ürünü yedek parçalar ve yöntemler kullanıyor. Fabrika standartlarında gerçekleştirilen bakım ve onarım adımları, hem Ford markalı araçlar açısından hem sürücüleri açısından benzersiz avantajlar sunuyor. 

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI