Whatsapp ikon Whatsapp'dan yaz
blog blog

Ev Eşya Sigortası Teklifleri Almak İstiyorsanız Bunlara Dikkat Edin

20 Temmuz 2023

Eşya sigortası teklifleri, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan yangın, deprem, sel gibi durumlar sonucu zarar gören ya da hırsızlık sebebi ile çalınan eşyalarınızı yenilerken size maddi anlamda destek olan sigorta çeşididir. Yalnızca doğal afetlerde değil; terör, grev, halk hareketi gibi hayatınızı etkileyen durumlarda da sigorta poliçeniz size gereken desteği sağlar. Ayrıca eşya sigortası, zarar gören eşyalarınız için maddi destek sağlamakla kalmaz, sunduğu ek hizmetler sayesinde onarım, tamirat gibi işlemlerinizi halletmenizin yanı sıra tesisatçı, çilingir ya da elektrikçi gibi görevlileri hiçbir ücret gözetmeksizin hızlıca kapınıza getirir. Yaşanan kaza ve olumsuz durumların ardından evinize yaptırmanız gereken boya, badana ve tamirat masraflarını karşılayan sigortanız, kiracı ya da ev sahibi olmanıza bakmadan sizi teminat altına alır.

Ev Eşya Sigortası Teklif Hesaplama

Eşya sigortası teklifleri, beklenmeyen yangın, su baskını, sel, fırtına ve hırsızlık gibi olumsuz koşullarda hasar gören eşyalarınızın masraflarını karşılamaktadır. Bu sigortadan, 18 yaşını doldurmuş her birey faydalanabilir. Başka hiçbir ön şart aranmaksızın 18 yaşını dolduran ve medeni haklarını kullanma yetisine sahip her fert dileğince eşyalarını güvence altına alabilmektedir. Ev sahibi ya da kiracı olmanız hiçbir şeyi değiştirmemektedir, sigorta yaptırarak malınızı koruma şansınız bulunmaktadır. Poliçenizde belirtilen ek hizmetlerden yararlanarak sigortalı olmanın avantajlarını doyasıya yaşayabilirsiniz. Eşya sigortası teklifi, yalnızca eşyalarınızı korumakla kalmaz, onarım ve tamirat gerektiren durumlarda da size ücretsiz olarak görevli temin eder. Örneğin evinizi su basması durumunda tesisatçı göndererek ev tesisatınızın onarımını sağlar, elektriksel problem yaşadığınız takdirde ise size hızlı bir şekilde elektrik ustası gönderir. Bu sayede karşılaştığınız olumsuzlukları en kısa sürede savuşturarak hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.  Genel ve kapsamlı eşya sigortası türü ile kendinize en uygun poliçeyi bulmanız çok kolay bir hâl alır. Eşyalarınızı olumsuz durumlardan koruyan ve gerektiği durumlarda size asistan hizmetleri sunan genel eşya sigortası, tüm beklentilerinize cevap vermek amacı ile düzenlenmiştir. Kapsamlı eşya sigortası ise ailenizi enflasyondan korur, hukuksal konularda sizlere destek olur. Ayrıca kapsamlı sigorta elektronik cihaz teminatı da sunmaktadır.

Ev Eşya Sigortası Tekliflerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigorta, sizi beklenmeyen risklere karşı koruyan güvence anlamına gelmektedir. Günlük hayatın beklenmeyen sürprizlerine karşı eşya sigortası teklif almak, sizi sürpriz masraflardan kurtarmaktadır. Size sunulan teklifler arasında kendinize ve bütçenize en uygun seçeneği tercih ederek kötü sürprizlere dur diyebilme şansı elde edersiniz. Evinizin ve eşyalarınızın kullanılamaz hâle gelmesi sonucu sizi otele yerleştiren, yeni eşyalar temin etmenizi sağlayan poliçeniz, tüm masrafları karşılamaktadır. Tüm bunlara rağmen dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Sigorta poliçenizi seçerken tüm maddeleri tek tek okumanız gerekmektedir. Aksi hâlde mağdur duruma düşebilirsiniz. Poliçenizin tüm yönlerini bilmek, size büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca teklifleri değerlendirirken ihtiyacınız olmayan şartları listeden çıkarmanız hâlinde fiyatta gözle görülür bir düşüş söz konusu olur.

Ev Eşya Sigortası Ücretleri

Ev eşya sigortası fiyatları, hayatınızı kolaylaştıran mühim hizmetlerin yanında makul fiyatlı poliçeler ile sizlerin bütçesini de düşünür. Zarar gören eşyalarınızın maddi hasarını karşılayan, acil durumlarda asistan yardımı sağlayan ev eşya sigortası, poliçenizde yer alan maddelere göre farklılık göstermektedir. Sahip olduğu esneklik sayesinde her ihtiyaca ve her bütçeye uygun poliçe bulmak mümkün hâle gelmektedir. Sigortanızın fiyatında riziko adresiniz, eşya sayınız, eşyalarınızın markası ve modeli gibi birçok faktör doğrudan etkileyici rol oynar. Ayrıca poliçenize eklemek istediğiniz ek hizmetler ve avantajlar da fiyatta oynamalara sebep olur. Bu yönü ile eşya sigortası hesaplama onlarca kalemde detay ile şekillenmektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi satın alarak eşyalarınızı güvence altına alırken hayatınızı da sorunsuz bir şekilde devam ettirme şansı yakalayabilirsiniz.

Sigorta işlerinizi sigortaladım.com adresine girerek hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. sigortaladım.com sizlere yenilikçi sigortalama deneyimi sunmaktadır. İnternet adresi üzerinden dolduracağınız form ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçe tekliflerini alabilirsiniz. Müşteri destek birimleri sayesinde aklınıza takılan her türlü fikir ve beyan etmek istediğiniz tüm görüşlerinizi birkaç tık aracılığı ile iletebilirsiniz. Siz de daha hızlı, güvenli ve ekonomik bir sigortalama deneyimi yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sigortaladım.com adresini ziyaret etmeniz olacaktır.

Editörün Seçtikleri

Benzer İçerikleri Gör

Güncel İçerikler

Konut Poliçesinde Elektronik Cihaz Hasarı Oluştuğunda Ne Yapılmalıdır?
Kasko Yurt Dışı Teminatı Nedir?
Mini Onarım Teminatı Nedir ve Avantajları Nelerdir?
Deprem Hasarı İhbarı Ve Tazminat Ödeme Süreleri
Aracıma Vurup Kaçtılar Ne Yapmalıyım?
Konut Poliçesi Kapsamında Hasar Oluştuğunda Ne Yapılmalıdır?

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam