17 Şubat 2020 / Pazartesi Sigortaladım Editörü

Dacia Kasko Sigortası

Trafikte ve park halinde araçlarını korumak isteyen araç sahiplerinin araç kaskosu yaptırması şiddetle öneriliyor. Özellikle istenmeyen durumlarla karşılaşıldığında değeri anlaşılan kasko sigortası, hiç hesapta yokken ortaya çıkan maliyetleri karşılıyor. Zorunlu olmayan bir sigorta türü olan kasko sigortası, isteğe bağlı gerçekleştirilebiliyor ve hoş olmayan sürprizlere karşı mali olarak kaybınızı telafi ediyor. İçerdiği geniş teminatlarla trafik sigortasının kapsamını artıran güvence, üst düzey bir koruma imkanı sunuyor. Kaza anında, kazada suçlu olan poliçe sahibi olsa bile hem poliçe sahibinin hem de mağdurun masraflarını karşılayan sistem, tam anlamıyla koruma sağlıyor.

Kasko Sigortasının Sunduğu Güven

Standart kaskolarda sigorta kapsamı çarpma ve çarpılma anındaki hasarları karşılıyor. Seyir halinde ya da park halinde olması fark etmeksizin aracın başına gelecek çarpma, çarpışma, devrilme, düşme ve yuvarlanma gibi sebeplerden dolayı oluşacak hasarlar telafi ediliyor. Aracın yanması ve art niyetli kişiler tarafından zarar verilmesi durumunda da güvence sağlayan kasko, hırsızlık ve hırsızlık teşebbüslerinde etkili bir koruma sağlayarak araç sahiplerine huzur sunuyor. 

Genişletilmiş Kapsam Üst Düzey Güvenlik Sağlıyor

Araç sahipleri araç güvenliklerini artırmak için mevcut standart kaskolarına ekleme yapabiliyor. Ek talimatlarla kapsamı artırılan kasko; deprem, heyelan, su baskını ve benzeri doğal afetlere karşı koruma sağlıyor. Terör saldırıları, yetkili mercilerin müdahaleleri ve zarar verici toplumsal hareketler esnasında oluşan zararlar, hızlı bir şekilde karşılanıyor. Araç güvencesinde sınırları genişletmek isteyen kullanıcılar, enflasyon talimatı, eskime payı düşmeme teminatı, yardım teminatı ve kullanım kaybı talimatı gibi ek hizmetlerden yararlanarak etkili bir korumadan faydalanabiliyor.

Dacia Marka Aracınıza Özel Koruma

Dacia marka araçlar için özelleştirilerek sunulan Dacia kasko sigortası, aracın karşılaşacağı risklere karşı koruma sağlıyor. İster otomobil ister minibüs olsun, Dacia marka araçlar kapsamlı bir güvence altına alınarak kullanıcılarına kafaları rahat bir sürüş keyfi sunuyor. İlgili ve tecrübeli zengin asistan hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini zirvede tutmak için yetkili servislerin sağladığı hizmetlere ek olarak kapsamlı teminat hizmetleri sunuyor. Kaza veya hasar anında uzman ekspertizler sayesinde hızlı ve doğru hasar tespiti gerçekleştiriliyor ve kasko sahiplerine ödenecek maliyet en kısa sürede sunuluyor. Gerek duyulduğu zamanlarda anlaşmalı yetkili servislerde orijinal parça kullanarak değişimler profesyonel bir şekilde yapılarak araç neredeyse ilk günkü haline getiriliyor. Tamir süresince müşterinin mağduriyetine sebep vermemek adına araç temini sağlayan Dacia kasko sigortası, bu süreçte yaya kalmanızı engelliyor. Siz de aracınıza özel sunulan güvenli Dacia kaskoyu kullanarak istenmeyen durumlara karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. Böylece kafanız rahat bir şekilde aracınız keyfini direksiyon başında çıkarabilirsiniz!

İLGİLİ BLOG YAZILARI