PET11

Pet11 Evcil Hayvan Sigortası ile patiler şimdi çok neşeli! Detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Senin için sigorta şirketlerinden en doğru teklifi alabilmemiz adına zorunlu bilgidir.


Sigortaladım.com aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz
Zurich Sigorta aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Pet11 SİGORTASI ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİ

Türkiye'nin en çok sigorta şirketini bünyesinde bulunduran tek platform.

Pet11 Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Pet11 Evcil Hayvan Sigortası, evcil hayvanlarınızın acil durumlar da dahil olmak üzere karşılaşabileceği sağlık sorunlarının tedavisini kapsayan bir sigorta türüdür.

Size özel hazırlanan Pet11 Evcil Hayvan Sigortası sayesinde özenle seçilmiş olan anlaşmalı veteriner kliniği ağında sadece katılım payı ödeyerek veya istediğiniz herhangi bir veteriner kliniğinde* kedi ve/veya köpeğinizin tedavisini sağlayabilirsiniz.

Üstelik onları yıkama, tırnak kesimi, göz ve kulak bakımı hizmetlerinden yılda birer kez ücretsiz olarak faydalandırabilirsiniz.

Neden Pet11 Evcil Hayvan Sigortasını Almalıyım?

Alternatifler arasından seçeceğiniz size en uygun paket ile kedi ve/veya köpeğinizin sağlığını uzman veteriner hekimler ile güvence altına almış olursunuz. Ayrıca farklı destek hizmetlerinden de poliçe süresi boyunca faydalanmaya devam edersiniz.

Evcil hayvanınızın acil durumlar da dahil olmak üzere yaşayabileceği pek çok sağlık sorununda alabileceğiniz aşağıdaki hizmetler, Pet11 Evcil Hayvan Sigortası kapsamında poliçe limitleri dahilinde karşılanır:

 • Muayene, gereken hallerde yatarak tedavi ve ameliyat
 • Dikiş atılması, serum takılması gibi küçük müdahaleler
 • Röntgen, tahlil gibi tetkikler ve modern tanı yöntemleri
 • Tedavide kullanılan ilaçlar

Sigortanın faydalarından yararlanmak için bir ön koşul olan mikroçipi, anlaşmalı veteriner kliniği ağında yer alan veterinerlerden ücretsiz olarak taktırabilirsiniz. Evcil hayvanınızın mikroçipi var ise numarayı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Pet11 Evcil Hayvan Sigortası Acil Durumlar Listesi

 1. Akut ciddi Allerjik reaksiyonlar
 2. Ciddi uzun sureli ( 24 saati asan ) ishal ve kusma nın neden olduğu dehidratasyon , elektrolit dengesizliği ile seyreden acil müdahale gerektiren klinik tablolar
 3. Ciddi travmalara sebep olan trafik kazaları ve yuksekten duşmeler
 4. Bayılma, senkop, bilinç kaybı ve ayakta duramama
 5. Solunum sayısının artması ( Takipne ) , kalp atım hızının artması ( Taşikardi ), yüksek ateş, solunum sıkıntısı ile birlikte tabloya etyoloji ile alakalı belirtilerin de dahil olduğu hipovolemik veya septik şok başta olmak anaflaktık, kardiyojenik , distributive şok tabloları .
 6. İdrar yapamama
 7. Zehirlenme, toksik madde alımı. Köpeklerde çikolata, taze ve kurutulmuş üzüm, xylitol ve benzeri toksinler ile bazı bitkileri yemeye bağlı ortaya çıkan klinik zehirlenme tabloları
 8. Köpeklerde Gastrik Dilatasyon Volvulus ( GDVD) un sebep olduğu mide şişkinliği, anksiyete, huzursuzluk , artmış salivasyon, vb. belirtilerle ortaya çıkan klinik tablo
 9. Nöbet Geçirme
 10. Koma hali
 11. Körlüğe sebep olabilecek ciddi Göz Problemleri ( travma, yabancı cisim, kornea yırtılması, gözün yuvasından çıkması )
 12. Böcek veya uçan haşerelerin sokmaları ile bunlara bağlı ciddi allerjik reaksiyonlar
 13. Yılan ve diğer zehirli hayvan ısırmaları / sokmaları

Acil durumlarda yapılacak muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlar için 7 gün, acil olmayan sağlık sorunları için ayakta (sadece anlaşmalı veterinerlerde) veya yatarak yapılacak muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlar için 3 ay bekleme süresi uygulanmaktadır.

Aşılar kapsam dışındadır.

Poliçe yaptırmadan önce mevcutta bulunan rahatsızlıkların tamamı kapsam dışıdır.

Sadece kedi ve köpek dostlarımız için geçerlidir. Kedilerin 6 aydan büyük 10 yaşından küçük, köpeklerin ise 6 aydan büyük 8 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Ürünü satın aldıktan sonra evcil hayvanınızın mikroçipi yok ise taktırmanız gerekecektir. Can acıtmayan bu işlemi anlaşmalı veterinerler kliniklerimizde ücretsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı veteriner bulunmayan bir ilde yaşıyorsanız dilediğiniz bir veterinere gidip mikroçip taktırıp faturanızla beraber bize başvuru yaparak mikroçip masrafını bizden talep edebilirsiniz.

Hata tepsit ettik!

Sigorta danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır!

Tamam

SMS Onay

Cep telefonunuza onay kodu gönderilecektir.


Lütfen cep telefonunuza gelen sms onay kodunu girin.

Lütfen 53270XXX00 numaralı telefonuza gelen onay kodunu giriniz.
Kalan Süre: 300
Süre dolmuştur. İşlem yapmak için sayfayı yenileyin.