Generali Sigorta

Generali Sigorta

sigorta
{{phone}}
{{website}}
Adres : {{address}}
Telefon : {{phone2}}
E-posta : {{email}}

Generali Sigorta konut sigortası çeşitleri, trafik sigortası ve kasko sigortası gibi farklı alanlarda hizmet veriyor. İster evde, ister trafikte, isterseniz tatilde olun; kaza, doğal afet gibi beklenmeyen durumlarla karşılaştığınızda mağduriyetinizin azalması adına hayatın her alanında sigortaya ihtiyaç duyuluyor. Generali Sigorta, sunduğu teminatlarla, olası risklere karşı sizi koruyor. Hem bireysel, hem de kurumsal anlamda farklı ve geniş sigorta poliçeleri sunarak eviniz, işiniz, aracınız, aileniz gibi sahip olduğunuz ne varsa güvence altına alıyor.

Mini Kasko Sigortası, Prestij Trafik Ekstra Sigortası gibi ihtiyacınıza ve bütçenize yönelik irili ufaklı sigorta çeşitleri sunarken, Yenileyen Kasko Sigortası gibi araç sigortası çeşitleri ile de hayatınızı kolaylaştıran alternatifler sunuyor. Generali trafik sigortası kaza sonucu üçüncü kişilere ve karşıdaki araca verebileceğiniz zararları teminat altına alıyor, ek olarak içinde çekici, lastik değişimi, akü şarjı gibi hizmetler olan 7/24 asistan desteği sağlıyor. Generali kasko sigortası aracılığıyla, geniş kapsamlı teminatlar ile ücretsiz araç bakım hizmetleri kazanmış oluyorsunuz.

Araç sigortasının yanı sıra kapsamlı konut sigortası imkanları ile bireysel sigorta ürünlerini çeşitlendiriyor. Deprem sigortasından kasa hırsızlık sigortasına, oldukça farklı alanlarda konut sigortası çeşitlerini sizler ile buluşturuyor. Süper Aile Sigortası gibi oldukça geniş ana teminatları içeren konut sigortaları yanında, Mini Evim Sigortası gibi cam kırılması, eşya bedeli, dekorasyon bedeli gibi dar ana teminatları içeren çeşitler de bulundurarak konut sigortasını talebinize uygun olarak şekillendiriyor. Evinizde oluşabilecek yangın, hırsızlık, infilak gibi durumlara karşı koruma sağlayan konut sigortası paketleri, geniş kapsamlı teminatları ile yaşam alanlarınızı güvence altına alıyor.

Bireysel sigorta ürünleri, konut ve araç sigortası ile sınırlı kalmıyor. Generali Sigorta'da ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası gibi bilinen temel sigorta paketlerinin yanı sıra irili ufaklı kişisel sigorta ürünleri de bulunuyor. Yoğun ve önemli iş seyahatleri yapanlar için Bagaj Sigortası gibi fırsatlar sunarken; kanser, inme, kalp krizi gibi beklenmeyen hastalıkların getireceği sorunları azaltmak adına Kritik Hastalık Güvencem Paketi gibi çeşitli güvenceler içeriyor. Tüm bu kişisel sigorta ürünlerinin yanında, havacılıktan mühendisliğe farklı iş alanları için kurumsal sigorta paketlerini de hizmetleri arasında bulunduruyor.

Generali Sigorta'nın kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgiye Sigortaladım.com üzerinden ihtiyacınız olan sigorta ürününe başvurarak veya 444 9 832 numaralı müşteri ilişkileri merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.