15 Ekim 2020 / Perşembe Sigortaladım Editörü

sigortaladım.com'dan Sigorta İmtihanı

Türkiye’de internet röportajları ile tanınırlık kazınan ve 10 yılı aşkın süredir yayınlarına YouTube üzerinden devam eden Sarı Mikrofon, sigortacılıkla ilgili kritik konular hakkında tüketicilere sorular yöneltti.

Doğru ve tarafsız bilginin kaynağı sigortaladım.com olarak, sektörün sunduğu tüm hizmet ve ürünlerle ilgili olarak tüketicilerin sigortacılık alanında merak ettiği sorulara yanıt arayanlar için çeşitli ayrıntıları açıklığa kavuşturduk.

Merak Ettiğiniz Birçok Detay Bu Röportajda

sigortaladim.com üzerinden yararlanabileceğiniz tüm hizmet ve ürünlerle ilgili merak ettiğiniz konuları öğrenebileceğiniz gibi Sarı Mikrofon ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımızın videosunu izleyerek de keşfedebilirsiniz.

Türkiye’de, en çok tercih edilen sigorta ürünleri olan trafik sigortası ve kaskoyu röportajımızda enine boyuna ele aldık. Trafik cezalarının, trafik sigortası primlerine etkisi, kasko ve trafik sigortası karşılaştırmaları, sigorta yaptırmanın faydaları ve ayrıcalıkları, tramer, DASK, riziko, sürprim, muafiyet ve kloz gibi ayrıntıları merak edilen sigortacılık terimleri, röportajımızın başlıkları arasında yer aldı.

Birçok kişi tarafından merak edilen sigortacılık ile ilgili çeşitli konuları ele aldığımız röportajımızda ayrıca tüketicilere çeşitli sorular sorduk ve onların yanıtlarını da dinledik. Hem eğlenceli hem de keyifli bir iş birliği yaptığımız Sarı Mikrofon ekibiyle, ortaya bilgilendirici bir röportaj çalışması çıkarmış olduk.

Siz de sigortaladım.com üzerinden, ihtiyacınız olan sigorta ürününe ulaşabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilir, Sarı Mikrofon ile gerçekleştirdiğimiz YouTube röportajımızı izleyebilirsiniz.

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI