Sıfıraraçal.com Kullanıcılarının Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası Poliçeleri Sigortaladım.com’dan!

Sıfıraraçal.com kullanıcıları en uygun trafik sigorta ve kasko tekliflerini sigortaladım.com'dan hemen alıyor.

Sıfır ve ikinci el otomobil ilanlarının yer aldığı Sifiraracal.com araç satın almak isteyenlerle, yetkili bayileri buluşturan online bir platform olarak hizmet veriyor. Tüm araçlar hakkında detaylı bilgilerin ve ekspertiz raporlarının yer aldığı site, kasko ve zorunlu trafik sigortası teklifleri için de Sigortaladım.com ile işbirliğine başladı. Sigortaladım.com'un müşterilerine sunduğu avantajlı sigorta tekliflerine artık Sifiraracal.com web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

En uygun trafik ve kasko sigortası teklifi almak için Sifiraracal.com’dan kimlik ve iletişim bilgilerini içeren kısa bir form doldurularak tek tıkla iletiliyor. Sigortaladım.com’a ulaşan form sonrasında çağrı merkezi yetkilileri araç sahibi ile iletişime geçiyor. Söz konusu araç hakkında detaylı bilgiler edinilip ihtiyaçlar belirlendikten sonra en uygun fiyatlı sigorta teklifi sunuluyor. Ödemeler kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak tahsil ediliyor ve hazırlanan poliçe, sahibine ulaştırılıyor.

Trafik ve Kasko Sigortasında Sigortaladım.com Deneyimi

Trafik sigortası devlet tarafından zorunlu kılınan ve her yıl tekrarlanması gereken bir sigorta çeşidi olduğu için sıfır veya ikinci el araç sahibi olan herkesin bir zorunluluğu olarak biliniyor. Kaza sonrasında karşı tarafa verilen zararın tazmini için düzenleniyor.

Her ne kadar devlet kontrolünde ve zorunlu olsa da farklı sigorta şirketleri tarafından araç sahiplerinin geçmişi, hasar kayıtları ve araç durumları göz önüne bulundurularak farklı fiyatlandırmaların yapılmasına izin veriliyor. Kasko sigortası yapılması ise isteğe bağlı şekilde gerçekleştiriliyor ve zorunlu tutulmuyor. Araç sahiplerinin ihtiyaçlarına göre poliçeye eklenen maddeler ve aracın değerine göre yıllık olarak fiyatlandırılıyor. Trafik sigortasından farklı olarak hem hasar durumunda hem de hırsızlık ve doğal afet gibi durumlarda sigortalanan araç ile ilgili oluşabilecek zararları karşılıyor. Poliçenin kapsamına ve sigorta şirketine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Sifiraracal.com sıfır veya ikinci el araç satın alan herkese en uygun trafik ve kasko sigortası teklifi için Sigortaladım.com deneyimine ve garantisine güveniyor.

Allianz, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Generali, Eureko Sigorta gibi alanında deneyimli 20 farklı sigorta şirketi ile anlaşmalı olan Sigortaladım.com, hem bireysel hem de kurumsal müşteriler ile çalışıyor. Bu sayede Sifiraracal.com aracılığı ile ister tek araç için ister filo için fiyat teklifi alabilirsiniz. Hazırlanan poliçe hakkında veya ihtiyaç duyulan tüm konular için sigortaladım.com’un yetkin personeline istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Sigortaladım.com, Sifiraracal.com işbirliği ile hem online bir satış platformu hem de satış sonrası ihtiyaçlara çözüm sunan bir aracı olarak kullanıcılardan tam not alıyor.

  • Kampanyadan Sıfıraraçal.com üyeleri yararlanmaktadır.