Araç sigortasını online satın alan herkes Netflix hediye kodu kazanıyor!

Sen de hemen kasko ve/veya trafik sigortanı online satın al, hediye Netflix kodu ile film, dizi ve çok daha fazlasının keyfini çıkar!

Netflix kodunu yüklemek için netflix.com/redeem adresine Netflix hesabınla giriş yaparak, sana ilettiğimiz kodu girmen ve hesabına yüklemen yeterli. Yardım için https://help.netflix.com/help adresini ziyaret edebilirsin.

Sen de hemen kasko ya da trafik sigortası teklifi alıp, poliçeni online satın alarak sınırlı adetlerde geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilirsin!

Web sitemiz üzerinden; 22 farklı sigorta şirketinden teklif alarak, tüm teminatları ve detaylarını rahatça karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanı hemen satın alabilir ve 7/24 hasar hizmetinden yararlanabilirsin.

Kampanya kapsamında kazanılacak tutarlar, satın alınan poliçe primi baz alınarak aşağıdaki tabloya göre belirlenecektir:

Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Trafik Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
1.000₺ 1.999₺ 75₺
2.000₺ ve üzeri 100₺
Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Kasko Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
1.000₺ ve üzeri 100₺

 

  • Kampanya, web sitemizden online olarak satın alınan kasko ve trafik poliçeleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için sigortaladım.com’a iletişim izni verilmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan Netflix indirim kodu; sigortaladım.com web sitesinden teklif görüntülemede kullanılan ve iletişim izni verilmiş olan GSM numarasına 40 gün sonra sigortaladım.com tarafından SMS olarak iletilecektir.
  • Hediye Netflix kodunun kullanılabilmesi için Netflix hesabı gereklidir.
  • Hediye Netflix kodu kullanıldığında, kodun toplam değeri Netflix hesabınıza yansıtılır ve bu kod tekrar kullanılamaz.
  • İlgili yasa mecbur kılmadıkça Hediye Kodu için (nakit veya başka türlü) iade yapılmaz ve Hediye Kodu sadece Netflix Hizmeti için kullanılabilir.
  • Netflix Hediye Kodu alıcıya teslim edildikten sonra, kodun mülkiyeti ve kaybolma, tahrip veya bozulma riski alıcıya geçer. Kaybolan, çalınan, tahrip edilen veya müsaadeniz dışında kullanılan Hediye Kodları’ndan Netflix sorumlu değildir.
  • Poliçenin satın alım tarihi itibariyle 30 gün içinde iptal olması halinde kampanyadan yararlanılamaz.
  • sigortaladım.com ve Netflix, Inc. kampanya kurallarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 13 Mart 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erdirilecektir.