Google Play Store’da en sevdiğin uygulamalar bizden hediye!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “Play Store” kodu hediye ediyoruz!

Google Play Store kodunu yüklemek için Play Store uygulamasına veya play.google.com/redeem adresine Google kimliğinle giriş yaparak, sana ilettiğimiz kodu hesabına yüklemen yeterli. Yardım için support.google.com/googleplay adresini ziyaret edebilirsin.

Sen de hemen kasko ya da trafik sigortası teklifi alıp, poliçeni online satın alarak sınırlı adetlerde geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilirsin!

 

Web sitemiz üzerinden; 22 farklı sigorta şirketinden teklif alarak, tüm teminatları ve detaylarını rahatça karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanı hemen satın alabilir ve 7/24 hasar hizmetinden yararlanabilirsin.

Kampanya kapsamında kazanılacak tutarlar, satın alınan poliçe primi baz alınarak aşağıdaki tabloya göre belirlenecektir:

Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Trafik Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
500₺ 999₺ 25₺
1.000₺ 1.999₺ 50₺
2.000₺ ve üzeri 100₺
 
Poliçe Primi Alt limit Poliçe Primi Üst limit Kasko Sigortası Kazanılacak Çek Tutarı
500₺ 999₺ 50₺
1.000₺ ve üzeri 100₺
 

  • Kampanya, web sitemizden online olarak satın alınan kasko ve trafik poliçeleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için sigortaladım.com’a iletişim izni verilmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan Play Store indirim kodu; sigortaladım.com web sitesinden teklif görüntülemede kullanılan ve iletişim izni verilmiş olan GSM numarasına 40 gün sonra sigortaladım.com tarafından SMS olarak iletilecektir.
  • Kazanılan Play Store indirim kodunun kullanılabilmesi için Google Payment hesabı ve internet erişimi gereklidir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır.
  • Play Store indirim kodu için, kanunen zorunlu haller dışında para iadesi yapılmaz, yeniden yüklenemez ve değer karşılığında yeniden satılamaz, takas edilemez ve devredilemez. Kaybolması, çalınması veya izinsiz kullanılması halinde kod yenisi ile değiştirilemez. Hükümlerin tamamı için http://play.google.com/tr-card-terms adresinden detaylı bilgi al&#305
  • Poliçenin satın alım tarihi itibariyle 30 gün içinde iptal olması halinde kampanyadan yararlanılamaz.
  • sigortaladım.com ve Google kampanya kurallarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 13 Mart 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erdirilecektir.