N11.com’dan Satın Alacağınız Elektronik Ürünler TDB Sigorta “Cihaz Koruma Sigortası” ile Güvende

TBD Sigorta ve n11.com işbirliği neticesinde müşterilere sunulan cihaz koruma sigortası, satın alacağınız ürünleri rahat bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

N11.com üzerinden yapılan; cep telefonu, notebook ve tablet alışverişleri çerçevesinde kullanılabilen sigorta, sıvı teması, kazaen kırılma, elektrik arızaları (yüksek voltaj) gibi durumlarda devreye giriyor. Böylelikle ürün kullanımı sırasında herhangi bu tip zararların yaşanması endişesini ortadan kaldırıyor, kullanıcıya çok daha özgür ve rahat olma imkanı sunuyor.

Cihaz Koruma Sigortası ile Ürünler Koruma Altında

Cep telefonu, tablet ya da notebook gibi cihazların tamiri, bir hayli zahmetli ve masraflı olabiliyor. Bu gibi durumlarda bir sigortanız varsa herhangi bir ücret ödemeden gerekli görülen hizmeti satın almanız sağlanıyor. Üstelik ekonomik anlamda da kullanıcıya katkılar sağlayan cihaz koruma sigortası, yaşanan olumsuzluklardan en az maddi hasar alarak kurtulmanıza olanak tanıyor. Bu bağlamda sunulan cihaz koruma sigortası da sonradan oluşabilecek durumlar adına şimdiden önlem almanızı mümkün hale getiriyor.

Sadece ürünleri koruma altına almakla kalmayan cihaz koruma sigortası, aynı zamanda tüketiciyi de belirli ölçüde koruyor. Maddi hasarın oluşmasında tüketicinin ekonomik olarak zarara uğramasını önleyen sistem, kullanıcının maddi bakımdan koruma altına alınmasını sağlıyor. Üstelik sadece ekonomik zarar hususunda değil, ürünün rahat bir biçimde kullanılması noktasında da kullanıcıya fayda sağlıyor.

İsteğe Bağlı Satın Alma İmkanı

Cep telefonu, tablet ve notebook kategorilerine ait herhangi bir ürün satın alırken sunulan cihaz koruma sigortasına, oldukça cüzi miktarda bir bedel ödeyerek anında sahip olabilirsiniz. Elektronik cihaz ürünü satın alırken isteğe bağlı bir şekilde sigorta da satın alabilirsiniz. Kendi alanlarında uzman markalardan TDB Sigorta ve n11.com, sunulan hizmet neticesinde kullanıcının bir an önce sigortalı bir cihaza kavuşmasını sağlıyor.

Sonradan meydana gelebilecek maddi kayıpların çok altında bir değer ile edinilen hizmet çerçevesinde ileriye dönük riskleri de ortadan kaldırmanız sağlanıyor. Sigortanın en temel faydalarından oluşan zararın telafi edilmesini sağlayarak ekonomik anlamda kullanıcıya büyük fayda sağlayan hizmet, ayrıca dayanışma olgusuna da katkıda bulunuyor.

Bireyin güvence altında olmasını destekleyen hizmet kapsamında satın alacağınız bir ürünü sigortalayarak geleceğe yönelik en büyük yatırımı da yapabilirsiniz. Yeni nesil akıllı telefonların, bilgisayarların ve tabletlerin fiyatları düşünüldüğünde sigortanın olmazsa olmazlar içerisinde değerlendirildiği bir gerçek. Bu bağlamda satın alacağınız cihaz koruma sigortası ile şimdiden en büyük önlemi alabilir, elektronik cihazların kullanımında doğabilecek sıvı teması, kazaen kırılma, elektrik arızaları (yüksek voltaj)  sorunların üstesinden en başta gelebilirsiniz.

Kullanıcı odaklı hizmetin cazip fiyatlar ile hemen satın alma imkanı, TBD Sigorta ile sizleri bekliyor.

  • Cihaz koruma sigortası, satın alınan elektronik cihaz ile birlikte satılır.
  • Poliçe oluşturabilmek için, satın alınan elektronik cihazın IMEI numarası ve sigortalı TC kimlik numarası gerekmektedir.
  • TDB Sigorta Cihaz Koruma Sigortası ürününü, N11.com telefon, tablet ve notebook kategorisinden yapılan alışverişlerde isteğe bağlı olarak satın alınabilir.